Najnowsze posty

FOO PC hack
Akcji FOO PC hack

Miłośnicy wartkiej akcji i bezpośredniej rywalizacji z pozostałymi graczami powinni jednak czuć się szczególnie usatysfakcjonowani – mechanika rozgrywki faworyzuje bowiem umiejętności samych graczy i w mniejszym stopniu zależy od ilości czasu spędzonego nad grą, dzięki czemu zabawa bardziej przypomina dynamiczne, sieciowe gry akcji, aniżeli standa... Czytaj więcej.

Flat Heroes hack
Akcji Flat Heroes hack

Mniej niż zero - Lady Pank. Scenariusz jest bardzo rozbudowany i opowiadany za pomocą licznych scenek przerywnikowych, a podczas rozwoju historii powoli obserwujemy, jaki wpływ na psychikę głównego bohatera mają wszystkie popełniane przez niego morderstwa. Następnie zostajemy wciągnięci w machinę rządową - spotykamy się ze znaczącymi osobistościam... Czytaj więcej.

688 Attack Sub PC hack
Symulacje 688 Attack Sub PC hack

Podczas wykonywania swej misji będziemy musieli sprostać wymaganiom jakie stawia przed nami ten niekonwencjonalny plac boju, będący połączeniem wojny pozycyjnej w okopach (elementy I Wojny Światowej, miny, trujący gaz, zasieki i druty kolczaste), wojny błyskawicznej (elementy II Wojny Światowej, radar, czołgi, broń automatyczna) i wojny w dżungli... Czytaj więcej.

Professional Manager 2005 PC hack
Sportowe Professional Manager 2005 PC hack

Francja, Wielka Brytania, Rosja i Austria). Jednak może to wykonać jedynie nowy bohater. Gracz rozpoczyna rozgrywkę w momencie, gdy nad Xen wisi widmo wewnętrznego konfliktu i zbliżających się straszliwych wydarzeń. Jess nie będzie sama, w noc Halloween do tego samego miejsca tłumnie przyjechali badacze zjawisk nadnaturalnych, zwabieni niewyjaśnio... Czytaj więcej.

Shark Dash hack
Zręcznościowe Shark Dash hack

Niejednokrotnie też spotykamy któregoś ze zwariowanych mieszkańców Quahog, na przykład Adama Westa – burmistrza miasta i przy okazji paranoika, Joe Swansona – policjanta inwalidę albo Wielkiego Kurczaka. Wypracowanie solidnego, finansowego zysku ze swojej działalności oddala od graczy wizję gniewu cesarza (część dochodów należy bowiem wysyłać do g... Czytaj więcej.

The Sims 4: Miejskie Życie hack
Symulacje The Sims 4: Miejskie Życie hack

Mimo tego, produkcja jest sugestywna, bo w dobry sposób operuje oświetleniem oraz dźwiękami. W jego skład weszły bowiem mini-gry Liars Dice i Poker przeznaczone dla wielu graczy, możliwość wzięcia udziału w wyścigach konnych w trybie multiplayer, nowa broń The Explosive Rifle i związane z nią wyzwania w trybie dla jednego i wielu graczy, 7 nowych... Czytaj więcej.

Disease: Hidden Object Switch hack
Przygodowe Disease: Hidden Object Switch hack

Mamy tu wszystko, co znamy z poprzednich części: wciągającą fabułę z kilkoma zakończeniami i dokonywaniem wyborów, decydujących o życiu milionów, walkę mieszającą elementy strategii i RPG, przywoływanie i łączenie ze sobą demonów. Osiąganie coraz to wyższych poziomów szczęścia umożliwia otwieranie nowych sklepików jak na przykład bar sushi czy krę... Czytaj więcej.

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way PC hack
Akcji No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way PC hack

Lona: Realm of Colors to dwuwymiarowa przygodówka point-and-click. Gra charakteryzuje się bardzo realistycznym systemem, odpowiedzialnym za odwzorowanie zachowania się kul, uwzględniającym prędkość ich poruszania się po uderzeniu kijem, zmiany kierunku po odbiciu się od siebie i od band, ruch obrotowy itp. Z niej udajemy się na niebezpieczne, ukry... Czytaj więcej.

Dungeon Raid hack
Logiczne Dungeon Raid hack

Do jej dyspozycji oddano wielkiego robota Gustaffa potrafiącego przenosić ciężkie i duże obiekty; poza tym Tron może skorzystać z pomocy Servbotów, czyli niewielkich maszyn obdarzonych własną osobowością oraz indywidualnymi zdolnościami, którym wskazujemy określone cele – w ten sposób pomagają one protagonistce w plądrowaniu odwiedzanych przez nią... Czytaj więcej.

We Sing Deutsche Hits 2 Wii hack
Towarzyskie We Sing Deutsche Hits 2 Wii hack

Jeśli np. Pożywienie i woda są towarami deficytowymi i wiele osób nie waha się na użycie siły fizycznej aby je zdobyć. Wersja na PS Vitę zachowała więc wszystkie efekty specjalne, ostrość tekstur oraz szczegółowość modeli, których doświadczyć mogliśmy na stacjonarnej konsoli Sony. Gracz ma również sposobność do upgrade’owania posiadanych przez sie... Czytaj więcej.