Najnowsze posty

Terrorist Takedown 2 PC hack
Akcji Terrorist Takedown 2 PC hack

Ale aby pozbyć się swego najgorszego wroga - Zająca, Wilk będzie musiał pokonać niezliczone przeszkody i walczyć z wieloma przyjaciółmi Zająca. W pakiecie znalazła się odświeżona pierwsza część serii Resident Evil HD, która zadebiutowała w 1996 roku na pierwszym PlayStation oraz Resident Evil Zero HD, który pojawił się początkowo w 2002 roku wyłąc... Czytaj więcej.

UFO: Trylogia PC hack
Strategiczne UFO: Trylogia PC hack

Opowiada ona historię chłopca z ubogiej rodziny o imieniu Charlie Bucket, który wraz z czterema innymi dziećmi zdobywa złoty bilet uprawiający uprawniający do odwiedzin legendarnej fabryki słodyczy Willy’ego Wonka. Dużym atutem tego Thiefa jest też nowoczesny silnik graficzny ze specjalnym systemem oświetlenia i cieniowania (użyty też w grze Deus... Czytaj więcej.

Kirby: Mass Attack NDS hack
Zręcznościowe Kirby: Mass Attack NDS hack

W związku z tym trzeba pilnie śledzić tabele wydatków i przychodów, ponieważ w skrajnych przypadkach może się zdarzyć, że nasza lanca (czyli oddział bojowy składający się z czterech maszyn) zostanie uziemiony i przez pewien czas nie będziemy zdolni do podjęcia się żadnego zlecenia (na przykład jeśli nasi mechanicy nie zdołają naprawić uszkodzonych... Czytaj więcej.

Tiny Tower Vegas hack
Strategiczne Tiny Tower Vegas hack

Kapitan Morgane zawiera nawiązania do So Blonde, jednak przedstawia zupełnie osobną historię – autorzy zadbali, aby użytkownicy, którzy nie mieli do czynienia z pierwowzorem, bez problemu się w niej odnaleźli. Mechanika. Choć w swej pierwotnej wersji Halo 5: Forge oferował wyłącznie funkcjonalność edytora map, wprowadzona kilka tygodni po premierz... Czytaj więcej.

Lord of Arcana PSP hack
RPG Lord of Arcana PSP hack

W wydanym na platformie Switch Dragon: Marked for Death gracze otrzymują do dyspozycji czwrókę herosów – mowa o Księżniczce siejącej postrach w szeregach wrogów, Wojowniku przyjmującym na siebie ciosy zadawane przez przeciwników, Shinobim skoncentrowanym nie tylko na defensywie, ale i na wyprowadzaniu oponentów w pole, a także o Wiedźmie radzącej... Czytaj więcej.

FIFA 10 hack
Sportowe FIFA 10 hack

Reksio potrafi wspinać się po drabinach czy przenosić przedmioty, Kretes obsługuje windy i blokuje emitery cząsteczek, natomiast Kogut Wynalazca fruwa, może popychać kule czy przetaczać skrzynie. Słynne studio dowodzone Tima Schafera wspomogło Sama Farmera wiedzą i promocją. Nasze działania są aktywnie monitorowane przez internetowy ranking graczy... Czytaj więcej.

King's Bounty: Nowe Światy PC hack
Strategiczne King's Bounty: Nowe Światy PC hack

MINUSY:. Postaciami, które dołączyły do najnowszej odsłony są m. Pomimo że nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się w pojedynkę, warto pamiętać o tym, że im więcej graczy zaprosimy do zmagań, tym szybciej odblokujemy kolejne minigry. Poza tym produkcja może się pochwalić zaawansowaną symulacją świata przedstawionego – mowa nie tylko o dynamiczni... Czytaj więcej.

Harry Potter for Kinect X360 hack
Zręcznościowe Harry Potter for Kinect X360 hack

Oprócz aktualnych zespołów, a także reprezentacji Stanów Zjednoczonych i Australii, w opisywanym tytule pojawiają się kultowe drużyny z wcześniejszych lat – wśród nich można znaleźć nie tylko teamy znane z wcześniejszych części serii, na czele z Boston Celtics w składzie z lat 1985-1986 oraz Chicago Bulls z lat 1995-1996, ale i szesnaście innych z... Czytaj więcej.

Pocket God vs. Desert Ashes hack
Strategiczne Pocket God vs. Desert Ashes hack

Na szczęście wartość wskaźnika symbolizującego zainteresowanie stróżów prawa można zmniejszyć, zacierając po sobie ślady – pomocne okazuje się zarówno pozbywanie się numerów seryjnych ze skradzionych fantów czy nawet rozkładanie przywłaszczonych sobie samochodów na części pierwsze, jak i wyłączanie nadajników GPS oraz rozłączanie połączenia z Inte... Czytaj więcej.

Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon PC hack
RPG Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon PC hack

Inspiracje gatunkowe idą jednak nieco dalej – Leon jest całkiem sprawny i nieźle radzi sobie z większymi hordami przeciwników, to kopiąc oponentów z półobrotu, to zabijając nożem, to znów z gracją unikając ataków, by ostatecznie z charakterystycznego pistoletu z celownikiem laserowym posłać im celną kulę między oczy. Podobnie jak w przypadku wersj... Czytaj więcej.