Najnowsze posty

CastleVille WWW hack
Strategiczne CastleVille WWW hack

możliwość odtwarzania powtórek z różnych punktów i perspektyw. Zabawa koncentruje się na trzech aspektach: eksplorowaniu lokacji, walce z przeciwnikami (w tym również bossami plansz) oraz interakcji z postaciami niezależnymi i elementami otoczenia. Produkcje zostały podrasowane graficznie, by prezentować się nieco lepiej, jednak modyfikacje najczę... Czytaj więcej.

Król Futbolu: Piłkarski Quiz PC hack
Sportowe Król Futbolu: Piłkarski Quiz PC hack

Całość rozgrywana jest w systemie turowym. trickshotów). Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio NimbleBit, czyli autorzy m. Opisywany add-on zabiera graczy do mrocznego, podziemnego świata, gdzie muszą zmierzyć się z nowym złem i nie mogą dopuścić do jego przedostania się na powierzchnię kontynentu Norrath (tam... Czytaj więcej.

Disney Art Academy 3DS hack
Logiczne Disney Art Academy 3DS hack

Na swojej drodze ku wiecznej chwale Herkules zmierzy się między innymi z samym Hadesem oraz jego licznymi sługami. W piątym Avernumie poznajemy historię jednego z żołnierzy Imperium. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów, takich jak Annihilation (drużynowy deathmatch – punkty otrzymujemy za zabijanie przeciwników), Demolition (podkładamy ładunk... Czytaj więcej.