Najnowsze posty

Armie Exigo PC hack
Strategiczne Armie Exigo PC hack

Przydają się one szczególnie podczas sakramentów, czyli kulturowych wojen z plemionami innowierców. Wszystkie elementy oprawy wizualnej powstały najpierw w formie szkiców na papierze, a następnie zostały przeniesione do wirtualnego środowiska, klatka po klatce. Zangetsu eliminuje nieprzyjaciół przy pomocy miecza (Zangetsuto), od czasu do czasu rob... Czytaj więcej.

Broken Sword: Anioł Śmierci PC hack
Przygodowe Broken Sword: Anioł Śmierci PC hack

Mowa o Arena Battle Crown Thief (w którym staramy się jak najdłużej dzierżyć tytułową koronę), Arena Battle Lick'em Up (gdzie zadaniem graczy jest lizanie, kolorowanie i uwalnianie jak największej liczby żółwi) oraz Turtle Clash Mode (stajemy tu do walki na siedemdziesięciu pięciu arenach, które odblokowujemy w miarę postępów w kampanii fabularnej... Czytaj więcej.

New Super Mario Bros. NDS hack
Zręcznościowe New Super Mario Bros. NDS hack

A Nightmare on Elm Street to gra zręcznościowa z 1989 roku, wyprodukowana przez firmę Westwood Associates (znaną lepiej pod nazwą Westwood Studios). W odróżnieniu od realistycznych symulatorów lotu, tutaj styl rozgrywki bardziej przypomina typową grę zręcznościową – co, zdaniem autorów, niezaprzeczalnie jest plusem, gdyż gracz całą swą uwagę skupi... Czytaj więcej.

Reprobates: U Bram Śmierci PC hack
Przygodowe Reprobates: U Bram Śmierci PC hack

Kobieta ta, nie bacząc na innych, z wielkim zaangażowaniem poszukuje legendarnego skarbu starożytnych – kamiennych tablic ilustrujących dzieje cywilizacji Quetzo. Jeśli jednak bardziej rajcuje nas zła strona, wybieramy kampanię Deceptikonów (Megatron, Barricade, Starscream i inni) i bierzemy udział w szeregu nieco bardziej hipotetycznych fabularni... Czytaj więcej.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard hack
RPG The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard hack

WoD pomysłem na rozgrywkę mocno przypomina serię Twisted Metal. Trzy nacje, które dążą do przejęcia kontroli nad Sercem Syberysa to: Zakon Srebrnego Ognia, dążący do uwolnienia mocy artefaktu dla własnych, lecz prawych celów; Umbragen – Obrażeni – wygnani z dziedzictwa swoich przodków, szukający potężnego narzędzia zemsty; oraz trzecia nacja, któr... Czytaj więcej.

Bayonetta hack
Akcji Bayonetta hack

Rozgrywka w dużym stopniu przypomina serię Rapala Pro. Jeśli w trakcie eksploracji natkniemy się na przeciwników, akcja przenosi się na odrębną planszę – starcia, w których bierze udział maksymalnie piątka herosów, toczą się w trybie turowym, a kluczem do sukcesu jest umiejętne wykorzystanie indywidualnych zdolności poszczególnych postaci; warto o... Czytaj więcej.

Backyard Basketball PC hack
Sportowe Backyard Basketball PC hack

Inny przykład to lewarek, zastosowany podczas podnoszenia samochodu w trakcie wymiany koła, a także młotek, którym trzeba wytępić panoszące się szczury. Wyrusza do Littleroot Town i niebawem staje przed wyborem jednego z trzech Pokemonów - Torchica, Mudkipa oraz Treecko, po czym zaczyna swoją misję zdobycia tytułu najlepszego z trenerów. Ponadto w... Czytaj więcej.

Crusader Kings II: Sunset Invasion PC hack
Strategiczne Crusader Kings II: Sunset Invasion PC hack

Posiada on wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych. Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki – oprócz klasycznego Team Deathmatch, do naszej dyspozycji oddano Demolition (zadaniem gracza jest eliminacja wszystkich oponentów albo – w zależności od obranej strony konfliktu – obrona lub zniszczenie konkretnego obiektu na map... Czytaj więcej.

Hoplite hack
Strategiczne Hoplite hack

W tym celu Sam zostaje wysłany w przeszłość, by w starożytnym Egipcie i Rzymie wytępić zalążek kosmicznego królestwa najdziwniejszych maszyn do zabijania, które kiedykolwiek pojawiły się w grze komputerowej. Za wszystkie produkcje odpowiedzialne jest studio Nadeo znane z tej serii gier wyścigowych oraz strzelanki ShootMania: Storm. Opłacalna jest... Czytaj więcej.

Super Stardust Portable PSP hack
Zręcznościowe Super Stardust Portable PSP hack

Wśród nowych elementów rozgrywki znajdują się między innymi możliwość kolonizacji państw, kupowanie broni na czarnym rynku i wykorzystywanie nowych źródeł energii. Missile Command, Missile Command Arcade, Monte Carlo Arcade, MotoRodeo, Night Driver, Off the Wall, Outlaw, Pong Arcade, Pool Shark Arcade, Quadrun, Race, Radar Lock, Realsports Basebal... Czytaj więcej.