Najnowsze posty

Deceit PC hack
Akcji Deceit PC hack

Powoli dowiadujemy się, że planeta Na Pali, na której nieoczekiwanie się znaleźliśmy, zamieszkała jest przez pokojowo nastawioną rasę Nali, zniewoloną przez najeźdźców przybyłych z Imperium Skaarj. Po podłączeniu pada skorzystamy ponadto z systemu twin-stick, dzięki któremu jedną gałką analogową sterujemy postacią, drugą natomiast strzelamy w kier... Czytaj więcej.

Brain College: Blood Ties PC hack
Przygodowe Brain College: Blood Ties PC hack

Możliwy jest także rozwój samego głównego bohatera, który z czasem awansuje na coraz wyższe poziomy doświadczenia, co daje liczne bonusy prowadzonym przez niego oddziałom. Po wykonaniu tych zadań drzwi wyjściowe z Ogrodu stają przed nimi otworem, jednak wówczas mecz wchodzi w ostatnią fazę (tzw. Natural Doctrine należy do podgatunku określanego mi... Czytaj więcej.

Suikoden PS1 hack
RPG Suikoden PS1 hack

Kiedyś na pewno przyjdzie nam jednak skrzyżować miecze (świetlne) z wrogimi nam rasami – w takim wypadku niezbędne okazują się przemyślane konstrukcje jednostek (stworzonych za pomocą systemu opracowywania konstrukcji typu top-down, a następnie przetestowanych w specjalnym symulatorze) oraz umiejętne dowodzenie armią lub flotą (nowatorski, szczegó... Czytaj więcej.

Guitar Hero: World Tour hack
Towarzyskie Guitar Hero: World Tour hack

Otrzymujemy wpływ na wiele elementów ekonomiczno-strategicznych oraz dyplomatycznych. W grze przejmujemy kontrolę nad jedną z wielkich, historycznych cywilizacji, rozwijamy jej potęgę i dążymy do objęcia kontroli nad światem. W trakcie zabawy gracze zwiedzają kolejne krainy (przemieszczając się między poszczególnymi lokacjami na uproszczonym schem... Czytaj więcej.

Team Fortress 2: Mann vs. Machine PC hack
Akcji Team Fortress 2: Mann vs. Machine PC hack

Grę podzielono na odrębne scenariusze, w trakcie których gracz musi po prostu przeżyć, uczestnicząc w takich katastrofach jak na przykład zatonięcie Titanica, uderzenie huraganu Andrew z 1992 roku, atak z 11 września 2001 na World Trade Center, zagłada Hiroshimy, gigantyczne trzęsienie ziemi (8,1 stopnia w skali Richtera), które miało miejsce w Me... Czytaj więcej.

NASCAR Revolution PC hack
Wyścigi NASCAR Revolution PC hack

Gracz jako dowodzący satelitarnym centrum kontroli, otrzymuje do dyspozycji różnorodny sprzęt ratowniczy, na który składa się ponad 20 jednostek ratownictwa pożarowego (w tym samoloty przeznaczone do walki z ogniem), ponad 10 jednostek policyjnych (w tym jednostki specjalne i psycholodzy policyjni) oraz ponad 10 jednostek innych służb ratunkowych... Czytaj więcej.

Fossil Fighters NDS hack
RPG Fossil Fighters NDS hack

Wyprodukowało go będące częścią firmy Electronic Arts studio Visceral Games, czyli ten sam zespół, który odpowiadał za podstawową wersję gry. Zadania są różnorodne - od zupełnie niewinnych prób zjedzenia wirtualnego jabłka w parze z drugim graczem, poprzez „latanie”, wymagające rytmicznego poklepywania kontrolera umieszczonego na pośladkach partne... Czytaj więcej.

Elemental Masters NDS hack
Strategiczne Elemental Masters NDS hack

Możliwe jest ich zabicie i zjedzenie, ale bardziej przydatne często okazuje się ich zainfekowanie, co sprawia, że sami stają się nieumarłymi bestiami i przechodzą na stronę swojego oprawcy. Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki – oprócz klasycznego Team Deathmatch, do naszej dyspozycji oddano Demolition (zadaniem gracza jest eliminacja wszystk... Czytaj więcej.

Tecmo Bowl: Kickoff NDS hack
Sportowe Tecmo Bowl: Kickoff NDS hack

Podobnie jak w przypadku produkcji wyśmiewanych przez Coffee Stain Studios – w momencie powstania GoatZ dostępnych od długiego czasu w ledwie grywalnych wczesnych wersjach w usłudze Steam Early Access – deweloper postanowił naszpikować dodatek do Goat Simulatora w wersji PC gliczami i bugami, by następnie zapowiedzieć, że nie ma zamiaru ich napraw... Czytaj więcej.

Dead Six PC hack
Zręcznościowe Dead Six PC hack

Schemat rozgrywki nie odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne gry RPG, toteż w toku zmagań akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, zajmując się przede wszystkim przemierzaniem ponurych lokacji, wykonywaniem zadań zlecanych przez barwne postacie neutralne (w trakcie dialogów istnieje możliwość odejścia od rozmówcy w dowolnym momencie) or... Czytaj więcej.