X4: Foundations PC hack
X4: Foundations PC hack

Jak pobrać X4: Foundations PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia X4: Foundations PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości X4: Foundations PC hack

 • Dzięki X4: Foundations PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie X4: Foundations PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia X4: Foundations PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu X4: Foundations PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do X4: Foundations PC

X4: Foundations PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Ponadto The Dark Below wprowadza trzy areny przeznaczone do rozgrywki rywalizacyjnej: Pantheon (ukryty w świątyni Vex wewnątrz Black Garden, gdzie można znaleźć zarówno ciasne korytarze, jaki i szeroką arterię), The Cauldron (porzucone miejsce rytualne rasy Hive, zaprojektowane z myślą o walce na bliski dystans) oraz Skyshock (mapa położona na międzyplanetarnym pasie obronnym, gdzie walczyć można nie tylko na piechotę, lecz także za sterami pojazdów). Zabawa w tym wariancie rozgrywki koncentruje się na odpieraniu ataków kolejnych fal przeciwników, jednak w porównaniu z Mass Effect 3 nowe możliwości daje wykorzystanie plecaka odrzutowego – dzięki niemu mapy zyskały swoistą „wielopoziomowość”, a sama rozgrywka ma tutaj bardziej swobodny, wertykalny charakter. Nim jednak tego dokona, będzie musiał walczyć o przetrwanie, stopniowo przejmując kontrolę nad tym kawałkiem lądu. Warto dodać, że wybrany na początku sponsor, za którego pieniądze wyruszamy na Czerwoną Planetę, ma istotny wpływ na późniejsze etapy rozgrywki: liczba dostępnych na starcie statków kosmicznych czy gotówki znacząco ułatwia (lub utrudnia, jeśli tych zasobów ich mało) zbudowanie samowystarczalnej kolonii. The Riddle of Master Lu jest klasyczną gra przygodową typu point-and-click, firmowaną nazwiskiem Roberta Ripleya – amerykańskiego rysownika, przedsiębiorcy i antropologa amatora, zajmującego się tropieniem rzeczy dziwnych i paranormalnych. X4: Foundations PC hack Pozostałe informacje. Nie dość, że każda budowa, ulepszenie broni, czy wyleczenie danego bohatera wymaga od nas odczekania określonej ilości czasu (lub przyspieszenia tego procesu za pomocą gotówki), dochodzi tu jeszcze system energii (a dokładniej mówiąc kanistrów z benzyną), za sprawą którego za jednym posiedzeniem możemy rozegrać co najwyżej 5 misji – a potem musimy czekać, lub ponownie sięgnąć do portfela. Deweloperzy postanowili również ułatwić wejście w świat modowania gry początkującym twórcom – specjalnie dla nich przygotowano szereg filmików instruktażowych, poruszających podstawowe kwestie obsługi narzędzi służących do modyfikacji kodu, jak również porady dotyczące programów graficznych, za pomocą których powstają nowe modele pojazdów czy elementy krajobrazu.

Tyczy się to przede wszystkim wrestlerów biorących udział w pojedynkach – na starcie otrzymujemy do dyspozycji 30 zawodników, jednak bez przeszkód możemy powołać do życia własnych, decydując przy tym nie tylko o ich wyglądzie, lecz także o preferowanych przez nich atakach (których otrzymujemy do dyspozycji ponad 2000), a nawet o skryptach odpowiadających za ich zachowanie. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, gracz wciela się w rolę promotora profesjonalnych walk MMA (Mixed Martial Arts), a jego zadaniem jest rozbudowanie niewielkiej firmy do rangi jednego z największych przedsiębiorstw w branży. X4: Foundations PC hack Z uwagi na krótki czas zabawy (całość można ukończyć w ciągu godziny), a także ze względu na nieliniowy charakter trudnej do zinterpretowania opowieści, mamy tu do czynienia bardziej z interaktywnym doświadczeniem, aniżeli z klasyczną grą wideo. Celem rozgrywki jest naturalnie zdobycie tytułu mistrzowskiego. Autentyczne otoczenie (wsie i niemieckie bunkry z lat czterdziestych), środki bojowe (ponad dwadzieścia pięć rodzajów broni, w tym między innymi: PPSh-41, PPS-43, MP-40, PD-27, RPD-44, MG-34, Mosin, Tokarew), dziesięć różnorodnych pojazdów, a także prawdziwe wyposażenie i umundurowanie radzieckich oraz niemieckich żołnierzy stanowią o wyjątkowym, werystycznym klimacie. X4: Foundations PC hack Akcja opisywanego tytułu toczy się w XXII wieku, a zatem na dwieście lat przed momentem, w którym czarnowłosa Jade rozpoczęła walkę z agresywną rasą obcych, jacy zaatakowali planetę Hyllis. Produkcja nie wybija się w kwestii oprawy graficznej niczym spośród reszty konkurencji. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane specjalizacje: Dark Lords to mroczni rycerze, którzy poświęcili część swojego człowieczeństwa w zamian za wielką moc; Whisperers to doskonali zwiadowcy wyposażeni w broń dystansową i zdolność władania siłami natury, co pozwala im na cichą eliminację niemal dowolnego celu; Bladers są brutalnymi wojownikami czerpiącymi siłę z niekończącej się furii; War Mages z kolei to twórcy niebywale potężnych zaklęć bitewnych, zdolni do siania chaosu w szeregach przeciwnika przy pomocy magii żywiołów.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także