Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack
Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack

Jak pobrać Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack

 • Dzięki Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4

Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Nie zabrakło też wielu innych atrakcji wizualnych. Pełna lista dostępnych trybów przedstawia się następująco: Grail (musimy zanieść graal w wyznaczone miejsce), Capture The Flag (tryb znany wszystkim fanom multiplayera), Soccer (zabawa w piłkę nożną), Gladiator (należy utrzymać się przy życiu w złotej strefie), Last Man Standing (walka do ostatniego żywego, podzielona na rundy), Team Deathmatch (drużynowe starcia). Oprócz zmagań singleplayerowych gracze mogą także liczyć na pełnoprawny mutliplayer. Za jej powstanie odpowiada australijskie studio N3V Games, wcześniej znane jako Auran – a więc ci sami ludzie, którzy dali światu markę Trainz Simulator. W momencie rozpoczęcia fabuły gry nie jest jasne czy te pomocne istoty są prawdziwe, czy też stanowią jedynie wytwór udręczonego umysłu dziecka. O panowanie w przestworzach zniszczonego świata walczy kilka głównych frakcji: religijne społeczeństwo kastowe Fjord Baronies, Order of Chaladon zamieszkujące tropikalne wyspy o tej samej nazwie, Mercantile Guild – sojusz potężnych i bezwzględnych handlarzy, rozmiłowani w starożytnych artefaktach i zaawansowanej technologii obywatele Anglean Republic, Yesha Empire stawiające na porządek i praworządność oraz luźny związek pustynnych plemion Arashi League. Warhammer 40,000: Dawn of War III oferuje kampanię fabularną, w której co misję kierujemy inną frakcją – pozwala nam to spojrzeć na konflikt z szerszej perspektywy, a jednocześnie wymusza opanowanie taktyk skutecznych dla wielu rodzajów wojsk, co ułatwia start w rozgrywkach multiplayer. A to nie wszystkie zmiany, jakie pojawiają się w Phantasy Star Portable 2 – każda klasa otrzymała kilka nowych ruchów do wykorzystania podczas walki, w tym specjalny unik, pozwalający natychmiast przejść do obrony, potężne ataki bronią dostępne po wcześniejszym ich naładowaniu oraz tarcze raniące przeciwników jeśli skorzystamy z nich w odpowiednim momencie. Uncharted 4: Kres Złodzieja PS4 hack W tym bogatym wydaniu znajdują się następujące odsłony: Metal Gear Solid, Metal Gear Solid: Special Missions (zestaw misji treningowych dla pierwszej części cyklu), Metal Gear Solid 2: HD Edition, Metal Gear Solid 3: HD Edition (z dodatkową zawartością w postaci Metal Gear oraz Metal Gear 2 wypuszczonych pierwotnie na platformę MSX 2), Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition oraz Metal Gear Solid 4: Trophy Edition (wersja gry zaktualizowana o trofea do odblokowania podczas rozgrywki).

W przygotowanym z myślą o AND i iOS Homo Machina wcielamy się w pracownika ciała-fabryki i naszym zadaniem jest utrzymanie go przy życiu. To właśnie ciepłe przyjęcie tej podobnej tematycznie produkcji spowodowało, iż twórcy gry postanowili zmienić jej tytuł, który pierwotnie brzmiał Hard Working People. Ponadto właściwie każda akcja determinować będzie reputacje i charakter stosunków z wszystkimi grupami społecznymi (relacje trzystopniowe, wyrażone za pomocą barw: przyjaznej zieleni, neutralnej żółci i opozycyjnej czerwieni) oraz wygląd i funkcjonowanie całkowicie trójwymiarowego uniwersum – przykładowo konsekwentne likwidowanie rozmaitych zbirów, grasujących beztrosko w okolicach gościńców, zaowocuje obecnością w miastach większej ilości kupców, posiadających lepsze towary. Nniemieckie: SPW 251/1, Pz IV Ausf F1 i F2, Pz V Ausf G „Panther”, lub radzieckie: T-34 M41, T-34 85 czy KV-1s, to tylko kilka wybranych modeli z ogólnej liczby czternastu dostępnych w grze. pas antygrawitacyjny, pozwalający wykonywać dłuższe skoki, czy specjalną tarczę, absorbującą część obrażeń zadawanych przez wrogów. Siły i możliwości naszego sieciowego ulubieńca pożytkujemy przede wszystkim w czasie uczestniczenia w jednym z dwóch przewodnich trybów rozgrywki: klasyczny Team Deathmatch (czyli standardowa nawalanka w zespołach) oraz autorski Relic Conquest, którego celem jest opanowanie przez drużynę trzech reliktów, przy czym każdy dysponuje odmiennymi właściwościami i przejęcie go wymaga przyjęcie zupełnie innej taktyki działania. Okazji do ich wykorzystania nie zabraknie, gdyż podczas zabawy na naszej drodze staną potężni mechaniczni bossowie, z którymi walkę prowadzić możemy zarówno na dystans (z użyciem broni palnej), jak i w zwarciu – wspinając się po ich ciałach w poszukiwaniu słabych punktów (rozwiązanie zaczerpnięte z kultowego Shadow of the Colossus). Z myślą o nabywcach Dance Dance Revolution X przygotowano zestaw około siedemdziesięciu piosenek, zawierający nie tylko największe hity z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych, ale i bardziej współczesne brzmienia.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także