RACE Pro X360 hack
RACE Pro X360 hack

Jak pobrać RACE Pro X360 hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia RACE Pro X360 hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości RACE Pro X360 hack

 • Dzięki RACE Pro X360 hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie RACE Pro X360 hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia RACE Pro X360 hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu RACE Pro X360 hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do RACE Pro X360

RACE Pro X360 hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Towarzysząca zabawie oprawa graficzna jest kolorowa i przyjemna dla oka. Podczas przygody przychodzi nam stawić czoła różnorodnym adwersarzom – od pomniejszych potworów i demonów (zarówno humanoidalnych, jak i cechujących się mniej lub bardziej abstrakcyjnymi kształtami), często atakujących całymi grupami, aż po gigantycznych bossów wymagających nie tylko posiadania odpowiednio potężnego ekwipunku i rozwiniętej postaci, lecz także opracowania skutecznej taktyki. Ludzie z brytyjskiej firmy Team17 postanowili w niniejszym dziele powrócić do głębokiej przeszłości cyklu Worms, ponieważ zrezygnowali z całkowicie trójwymiarowego środowiska (vide m. pod względem kolorystycznym). Przy pomocy zdobytych komponentów, które wypadają z zabitych bossów oraz są zdobywane w minigrze Dreamland (polegającej na zebraniu widocznych na ekranie rzeczy poprzez kliknięcie w odpowiednim momencie), gracz może udać się do miejscowego kowala i tam ulepszyć oręż swojego bohatera, jak i rozmaite elementy zbroi. W miarę postępów rozgrywki uczymy się nowych zdolności i ulepszamy ekwipunek, co z kolei pozwala na podejmowanie coraz trudniejszych wyzwań, zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez AI, jak i żywymi graczami. A tych ostatnich jest całkiem sporo, jako że do standardowego wyposażenia, dodatek wprowadza trzy nowe bronie: zmodyfikowany granatnik, wypluwający pociski przylepiające się do ścian i reagujące na ruch; szybkostrzelne działko laserowe, którego promienie rykoszetują od napotkanych przeszkód, i wielki młot Mjolnir, prezent dla wszystkich miłośników mitologii germańskiej, potrafiący jednym uderzeniem poważnie zranić wszystkie potwory aktualnie znajdujące się na planszy. pozyskiwania najbardziej utalentowanych koszykarzy, narzucania reżimów treningowych, ustalania taktyki meczowej, negocjowania kontraktów ze sponsorami, a także rozbudowywania infrastruktury. Istotną rolę odgrywa też walka z przeciwnikami – o ile szczura można położyć trupem ciosem pięści, o tyle posłanie na tamten świat zombie lub przerośniętego mutanta wymaga wykorzystania tak broni palnej (z czasem w nasze ręce trafia nie tylko pistolet, ale i znacznie potężniejszy shotgun), jak elementów otoczenia choćby w postaci wybuchających beczek; zakres naszych możliwości poszerzają też gadżety pokroju min.

Kwestie techniczne. Realistyczne odwzorowanie zwierząt jest jedną z najważniejszych cech Planet Zoo – stworzenia myślą, czują i zachowują się bardzo podobnie do swoich odpowiedników z prawdziwego świata. Do wykonania czeka ponad 25 misji rozgrywających się na jednej dużej mapie o rozmiarach 25km x 25km (twórcy zrezygnowali ze sztucznego podziału na mniejsze lokacje). Całość możemy łączyć w rozmaite kombosy, rzuty, chwyty oraz unikalne ciosy specjalne w zależności od tego jak bardzo rozbudowane są nasze statystki umiejętności. Na szczególną uwagę zasługują tutaj starcia z ogromnymi bossami, których pokonanie wymaga znalezienia specjalnego sposobu – często ma to związek z pozbawianiem przeciwnika kolejnych części ciała przy wykorzystaniu mechanizmu nazwanego przez twórców „mierzonym systemem destrukcji” (co ciekawe, jest on dostępny przez całą grę, również w potyczkach z pomniejszymi przeciwnikami). ), które osłabia przeciwników i pozwala na zastosowanie broni palnej. Jego twórca, czyli Henrik Pettersson, był zadowolony z wczesnej wersji projektu, więc wraz z kilkoma innymi pracownikami zespołu poświęcili mu kilka następnych tygodni, a efekt tych prac udostępnili potem za darmo. Z uwagi na fakt, że brak jakichkolwiek konsekwencji dla pokonanych zawodników zaczął szybko nudzić publiczność, zdecydowano się na wprowadzenie nowych zasad, wedle których do zdobycia punktu nie wystarczy samo zabójstwo przeciwnika – kluczem do sukcesu jest ostateczne poniżenie oponenta i wykonanie specjalnego tańca nad jego ciałem. Wycieczki w czasie zostały zaprezentowane w postaci dwudziestu czteroosobowych gier, podzielonych na pięć stylów rozgrywki (od latania, aż po skakanie). rocznicy istnienia NATO. Jeśli zdecydujemy się na umieszczenie w jednej klatce przedstawicieli odmiennej płci, możemy się spodziewać rychłego rozmnożenia stadka, o ile oczywiście danemu gatunkowi niewola nie przeszkadza w płodzeniu potomków – warto o tym pomyśleć, gdyż raz zakupione osobniki z czasem się starzeją i umierają.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także