Observation hack
Observation hack

Jak pobrać Observation hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Observation hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Observation hack

 • Dzięki Observation hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Observation hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Observation hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Observation hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Observation

Observation hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

W każdym z trybów gry możliwy jest też wybór modelu uszkodzeń pojazdów: realistyczny (mocne uderzenie w ścianę lub inny pojazd może sprawić, że wóz nie będzie już w ogóle zdolny do dalszej jazdy) i zręcznościowy (można ścigać się raczej swobodnie, bowiem samochód nawet po poważnym wypadku i tak wróci na trasę). Tytuł jest kolejną (po Tom Clancy’s Politika, Tom Clancy’s Rainbow Six oraz Dominant Species) produkcją w dorobku amerykańskiego studia Red Storm Entertainment, założonego dwa lata wcześniej przez Toma Clancy’ego i Douga Littlejohnsa. Zadaniem gracza jest przede wszystkim wykonywanie przelotów Piotrusiem Panem (lub Dzwoneczkiem, nad którym od czasu do czasu gracz również zyskuje kontrolę) przez wszelkiego rodzaju tunele i pieczary, omijanie pułapek naturalnych albo będących dziełem podkomendnych Kapitana Haka, a wszystko to po to by wyprzedzić Haka w poszukiwaniach zaginionego skarbu. Mimo wszelkich uciążliwości modelu free-to-play, produkcja duetu Divo Games/Game Insight ma bowiem „to coś”, co sprawia, że chcemy do niej wracać nawet kilka razy dziennie, ciekawi rozwoju wydarzeń i nowych możliwości, odblokowywanych wraz z postępami rozgrywki. Ostatni z zawartych w grze trybów pozwala nam pościgać się z drugim graczem. Observation hack Każde z dwójki bohaterów posiada inne umiejętności, co pozwala im skutecznie się uzupełniać w działaniu: Max Flounder jest duży i silny, dzięki czemu może przesuwać i przewracać przedmioty (nawet te najcięższe), z kolei Tina Guppy to mała i zwinna rybka mogąca się przecisnąć przez ciasne i niedostępne dla Maxa miejsca (wąskie przejścia, korytarze itp. Zanim zaczniemy rywalizację na polu bitwy (podobnie jak we wspomnianych wyżej tytułach, podzielonym na kwadraty i charakteryzującym się różną konfiguracją terenową), musimy stworzyć pewną pulę postaci (maksymalnie 10), z których przed każdą walką będziemy komponować nasz zgrany, wzajemnie uzupełniający się zespół. Observation hack Rozgrywka w tej produkcji polega na eksplorowaniu kolejnych lokacji (poruszać możemy się zarówno po posiadłości Linfordów, jak i miasteczku, w którym się ona znajduje), rozmowach z napotkanymi postaciami, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu łamigłówek – dostępne jest przeszło 100 zadań o różnym poziomie skomplikowania (reprezentowanym przez ilość punktów, które za nie otrzymujemy – od 1 do 99).

Wszystkim tym bawimy się samotnie w ramach kampanii fabularnej lub bierzemy udział w starciach się z innymi graczami w ramach sieciowego trybu PvP. Pod względem jakości oprawy graficznej omawiana gra nie różni się zanadto od poprzedniczki, jako że została jeszcze wydana na te same platformy sprzętowe. W trakcie zabawy akcję obserwujemy z boku, natomiast rozgrywka polega na przemierzaniu zróznicowanych lokacji rozciągających się na ponad czterysta ekranów, wykonywaniu zadań fabularnych oraz misji pobocznych czy wreszcie na walce w czasie rzeczywistym z zastępami mniejszych lub większych przeciwników; wśród oponentów, jacy stają nam na drodze, prym wiodą bossowie znacznie przewyższający pod względem rozmiarów większość aren obecnych w grze. Observation hack W Szkole Koziołka Matołka młodzi gracze dostali do przejścia szereg ciekawych, wciągających gierek - każda z dwoma poziomami trudności, pozwalającymi na dostosowanie stopnia skomplikowania zmagań do aktualnych możliwości beniaminków (poziom „łatwy” obejmuje wiedzę szkolną z zakresu zerówki i pierwszej klasy; poziom „trudny” dotyczy zagadnień poruszanych w klasie drugiej i trzeciej). W trakcie rozgrywki zasiadamy za sterami Apollo 11, u boku innych astronautów własnoręcznie przeprowadzamy procedury startu i lądowania (całość została odpowiednio uproszczona, nie da się więc eksperymentować z aparaturą), a także bierzemy udział w pierwszym spacerze na Księżycu, kiedy to otrzymujemy również możliwość sterowania ruchami postaci, przeprowadzając przy tym proste – choć wzorowane na prawdziwych – badania. W wyniku fatalnej w skutkach bitwy, król żegna się z życiem, armia zostaje rozbita a nasz bohater, nieprzytomny wskutek upadku z konia, trafia do ciemnego i ponurego lochu. Po ukończeniu trybu fabularnego do dyspozycji gracza zostają oddane dwa kolejne warianty rozgrywki. Te same punkty wydaje się na wieżyczki, wyposażenie oddziału oraz nowe technologie, więc odpowiednie ich wykorzystanie jest kluczem do zwycięstwa. Observation hack Na wyższych poziomach poszczególne czynności trwają stosunkowo długo.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także