Nier: Automata hack
Nier: Automata hack

Jak pobrać Nier: Automata hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Nier: Automata hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Nier: Automata hack

 • Dzięki Nier: Automata hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Nier: Automata hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Nier: Automata hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Nier: Automata hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Nier: Automata

Nier: Automata hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Obarczający się winą protagonista ucieka w świat wspomnień, przeżywając na nowo najważniejsze momenty z ich wspólnego życia – z czasem jednak nawet tam stopniowo dopadają go skutki jego pogarszającego się stanu psychicznego, potęgowane przez niemożność udzielenia pomocy cierpiącej na depresję ukochanej. Na naszej drodze stają różnorodni adwersarze – oprócz „mięsa armatniego”, którego pokonanie nie stanowi większego problemu, w miejscach takich jak pola naftowe, bazy wojskowe, farmy czy obozy stawiamy czoła między innymi opancerzonym „szwendaczom” i truposzom potrafiącym szybko biegać. Nier: Automata hack Oblężenia są wieloetapowe i oferują m. Jeżeli chodzi o system rozgrywania starć, to udostępniono tutaj zarówno ataki energetyczne (Kamehameha, Masenko, Big Bang Attack, Makkankosappo, etc. Cudem uniknąwszy śmierci i wróciwszy do sił w tajemniczych okolicznościach, protagonista wyrusza, by zdobyć parę odpowiedzi (chociażby na pytanie o to, dlaczego został zdradzony), a przy okazji zemścić się. Nowy Thief podąża ścieżką wytyczoną przez poprzednie odsłony i składa się z fabularyzowanych misji, w których Garrett okrada kolejnych bogatych mieszkańców Miasta, przy okazji poznając ich najskrytsze sekrety. By zakwalifikować się do turnieju, zespół musi najpierw przejść przez azjatyckie eliminacje, ale to dopiero początek problemów, gdyż piłkarze będą musieli także stawić czoła demonom starającym się przywrócić do życia swojego króla oraz niejakiemu Garshieldowi Bayhanowi, który chce wykorzystać piłkę nożną do przejęcia władzy nad światem. Smiley World Island Challenge oferuje zarówno grę dla jednego gracza, jak również zmagania wieloosobowe, do których zaprosić można znajomych – wraz z nimi możemy rozegrać całą przygodę bądź też zmierzyć się w poszczególnych mini-grach. Na przykład Lew jest teraz wyrachowanym, skorumpowanym, ale też charyzmatycznym prawnikiem, Nick Chopper (Blaszany Człowiek) po pokonaniu złej Wiedźmy został gubernatorem w Winkie Country, niestety jego wrażliwe serce sprawiło, że nie mogąc potrzeć na korupcję i brak sprawiedliwości popadł w nałóg, natomiast Królowa Ozma pomimo młodego wieku jest niezwykle zdecydowaną, surową, i sprawiedliwą władczynią, która zakazała używania magii w królestwie aby zadbać o jego bezpieczeństwo.

Amatorom wyjaśnia podstawy szachów, przestrzega przed błędami i komentuje poszczególne ruchy w czasie rzeczywistym, natomiast doświadczonym graczom dzięki obserwacji kolejnych rozgrywek proponuje sposoby na ulepszenie strategii (w pamięci programu znajduje się ponad milion meczów, na podstawie których dokonywana jest analiza). Krótko mówiąc, jeśli za wszelką cenę chcemy powstrzymać się od nabijania kabzy twórcom, czeka nas mnóstwo „grindu” – a że tras i trybów gry jest nieproporcjonalnie mało względem liczby wyścigów, które trzeba ukończyć po to, by popchnąć zabawę do przodu, żadna to frajda. Nier: Automata hack To ostatnie ma miejsce zwłaszcza wtedy, kiedy Wander wspina się po ich porośniętych sierścią częściach ciała (chcąc uniknąć bolesnego upadku, należy zwracać uwagę na wskaźnik wytrzymałości, jako że bohater wisząc na rękach, szybko opada z sił), próbując dotrzeć do jednego ze słabych punktów – takowy należy kilkukrotnie dźgnąć mieczem, by osłabić potężnego wroga. Możliwość własnoręcznego tworzenia przynęt i doboru sprzętu według własnych upodobań. Rozbudzona na chwilę nadzieja umiera jednak równie szybko, kiedy okazuje się, że o ile poszczególne postaci ludzi, krasnoludów czy orków różnią się od siebie cechami zewnętrznymi, wojownicy elfów wyglądają jak jednojajowi bracia bliźniacy i dokładnie to samo powiedzieć można o ich stylu rozgrywki… Czary goryczy dopełnia zaś koszmarny model sterowania i nie chodzi tu o stosunkowo niewielki wachlarz ciosów, ale o jego wołającą o pomstę do nieba optymalizację. Użytkownik musi rozprawić się z hordami nieprzyjacielskich stworów – jednak wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, gdyż przeciwnicy nadciągają ze wszystkich możliwych stron i nie wystarczy ich zabić – trzeba również zachować swoje nowo nabyte umiejętności. Wraz z postępem fabuły na naszej drodze stają coraz silniejsi i inteligentniejsi przeciwnicy (w sumie 50 rodzajów), dlatego musimy mocno zastanowić się nad drogą rozwoju naszego pupila, a także wykazać się dużą trzeźwością umysłu – szybko okazuje się to niezbędne, aby móc wychodzić obronną ręką z coraz trudniejszych pojedynków i pomyślnie wykonywać zlecone nam zadania (których to mamy aż 150).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także