Mount & Blade: Warband hack
Mount & Blade: Warband hack

Jak pobrać Mount & Blade: Warband hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Mount & Blade: Warband hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Mount & Blade: Warband hack

 • Dzięki Mount & Blade: Warband hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Mount & Blade: Warband hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Mount & Blade: Warband hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Mount & Blade: Warband hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Działania prowadzone są w sposób typowy dla tego rodzaju produkcji – pole walki przedstawione jest w formie mapy z naniesionymi miejscami oraz charakterystycznymi punktami i zmianami w konfiguracji terenu, a jednostki zaprezentowano w formie znaczników. W grze główne skrzypce odgrywa szóstka bohaterów, którzy mają za zadanie pokonać Deathtamoora, głównego przeciwnika siejącego postrach na świecie, który został podzielony na Real World oraz Dream World, a każdy z nich choć podobny w konstrukcji, wygląda jednak inaczej za sprawą odmienionego otoczenia. Oprócz tego w Cornerstone: The Song of Tyrim na PC nie brakuje elementów znanych z platformówek oraz gier logicznych, a wszystko to uzupełnia system craftingu, pozwalający na wytwarzanie przedmiotów (broń, zbroje, wyposażenie) z pozyskanych rzeczy. Zresztą możemy go wykorzystać nie tylko do walki - dzięki niemu dotrzemy do trudnodostępnych miejsc, nie raz okaże się niezbędnym narzędziem do rozwiązywania zagadki, przydaje się również do sprytnego uporania się z zagrożeniem poprzez wykorzystanie przewagi jaką daje nam otoczenie, a trzeba zauważyć, że możliwości interakcji z różnymi obiektami są tutaj całkiem spore. Poza wyżej wymienioną piątką deweloperzy oddają do naszej dyspozycji również Kevina Smitha, czyli albinosa posługującego się nożami, Kaede Smith – kobietę obdarzoną niebywałymi zdolnościami przetrwania, zabijającą nieprzyjaciół przy pomocy karabinu z lunetą, a także niewidomego chłopca – Cona Smitha – któremu nieobca jest echolokacja; Con biega z zawrotną szybkością i posługuje się dwoma giwerami jednocześnie. Jeśli zdecydujemy się na umieszczenie w jednej klatce przedstawicieli odmiennej płci, możemy się spodziewać rychłego rozmnożenia stadka, o ile oczywiście danemu gatunkowi niewola nie przeszkadza w płodzeniu potomków – warto o tym pomyśleć, gdyż raz zakupione osobniki z czasem się starzeją i umierają. Combat Wings: Battle of Britain to zręcznościowy symulator lotniczy, osadzony w realiach II Wojny Światowej i ilustrujący graczom wydarzenia historyczne, związane z inwazją niemieckich sił powietrznych na Wyspy Brytyjskie w 1940 roku.

Dostępnych jest ponad 50 różnorodnych torów, zdecydowana większość w stricte futurystycznej oprawie, choć trafiają się też takie perełki jak tor podwodny. Na ścieżce dźwiękowej gry znalazło się przeszło 40 utworów, w tym melodie znane z wcześniejszych odsłon cyklu oraz przeboje takich artystów jak Enrique Iglesias, Don Omar, Karmin, Sean Paul, Bob Marley, The Donnas, Kat DeLuna czy Tiesto. Trzeba przyznać, że wobec szumnych zapowiedzi twórców ze studia Kabam Games, ich produkcja Star Wars: Uprising rozbudziła spore nadzieje wśród spragnionych świeżej rozrywki fanów mieczy świetlnych oraz blasterów. Mount & Blade: Warband hack W trakcie zabawy musimy np. z 1989 roku, który w założeniu miał być pierwszą odsłoną nowego cyklu gier przygodowych. Produkcja jest rozbudowaną przygodową grą akcji, której rozgrywka składa się z takich elementów jak eksploracja trójwymiarowego środowiska, przesłuchiwanie świadków, śledzenie podejrzanych (możemy przebierać się, by skuteczniej radzić sobie z tym zadaniem) czy zbieranie dowodów (twórcy zadbali o specjalny tryb, przypominający wiedźmińskie zmysły z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, dzięki któremu podświetlane są ważne przedmioty). Na nudę narzekać nie można, a każda lokacja wieńczona jest walką z bossem, którego pokonanie sprowadza się do odnalezienia jego czułych punktów i wykorzystania tego w starciu. Mount & Blade: Warband hack W tym momencie do głosu dochodzi możliwość odblokowywania nowych giwer w zamian za pieniądze zdobyte w toku zmagań – do naszej dyspozycji oddano rozbudowany arsenał obejmujący karabiny, działa laserowe czy choćby wyrzutnie rakiet, który dodatkowo poszerzono o nieobecne w pierwowzorze narzędzia mordu; ponadto każdą broń można ulepszyć, tym samym zwiększając jej możliwości i zapewniając sobie przewagę nad oponentami. Deweloperzy z Playrix Entertainment zadbali także o szereg materiałów dodatkowych, w tym przykuwający uwagę, animowany wygaszacz ekranu, tapety na pulpit oraz wyodrębnione w formie plików audio fragmenty ścieżki dźwiękowej.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także