Metro: Last Light hack
Metro: Last Light hack

Jak pobrać Metro: Last Light hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Metro: Last Light hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Metro: Last Light hack

 • Dzięki Metro: Last Light hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Metro: Last Light hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Metro: Last Light hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Metro: Last Light hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Metro: Last Light

Metro: Last Light hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Na zróżnicowanych arenach spotkać się mogą przedstawiciele rozmaitych specjalizacji – nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić do boju klasycznego „tanka”, biorącego na siebie większość obrażeń zadawanych przez przeciwników, maga lub strzelca atakujących z dystansu, czy wreszcie asasyna, preferującego działanie z zaskoczenia, lub „supporta”, wspomagającego pozostałych członków zespołu przy pomocy rozmaitych zdolności defensywnych. Z najważniejszych zmian w porównaniu do poprzedniej edycji, należy wymienić uaktualnione składy poszczególnych zespołów (zgodnie z sezonem 2004/2005), nowy system treningu posiadanych zawodników (oparty na ćwiczeniach fitness i zdobywaniu punktów do statystyk, w tym także pozwalający podnieść morale wirtualnego sportowca) oraz system kontuzji (konieczność pauzowania przez dany okres czasu, szybsze zakończenie kariery). Mechanika. Natomiast za zarobione pieniądze możemy dokupować nowe części do statku, a jeśli na naszym koncie zgromadzimy naprawdę duże środki to będzie nas stać na nabycie zupełnie nowej jednostki, z bardziej imponującymi osiągami i większą ładownią. Kluczem do sukcesu w grze jest umiejętność cichego poruszania się i rozwiązywania zagadek oraz właściwe rozpoznanie lokacji, z których część generowana jest proceduralnie, co sprawia, że każda kolejna rozgrywka przebiega nieco inaczej. Page Chronica jest typową zręcznościową platformówką, w której twórcy zawarli dość rzadko spotykaną mechanikę, opierającą się na układaniu przez graczy słów z losowo generowanych kompletów liter. W trakcie zabawy mamy okazję wcielić się w postać kaskadera filmowego. W związku z tym każda rozgrywka przybiera innych kształt, a prowadzone bitwy są bardziej zróżnicowane. Chcąc jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania, na każde z nich musimy opracować odpowiednią taktykę; kluczem do sukcesu jest unikanie niepotrzebnych konfrontacji z nieprzyjaciółmi, znalezienie dogodnej pozycji do oddania celnego strzału, a w razie wykrycia - salwowanie się ucieczką i przeczekanie alarmu bądź eliminacja zagrożenia.

Zmagania polegają przede wszystkim na przemierzaniu przestrzeni kosmicznej (bohaterowie wykorzystują do tego celu specjalne deski) oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami – podczas przygody atakują nas potwory, wśród których prym wiodą gigantyczni bossowie nierzadko zajmujący kilka ekranów. W jej szeregach znajdują się różne typy zombie, począwszy od Shamblerów korzystających z broni, którą posiadali w momencie przemiany, poprzez Runnerów, bardziej podstępnych i zaciekłych, którzy zrobią wszystko aby zabić, Bloaterów, których ciała wypełnione są wybuchowych gazem, aż po Shredderów, przebiegłych nieumarłych, których ulubioną taktyką jest wspinanie się po ścianach i atak z ukrycia na niespodziewających się niczego wrogów. Ze względu na zastosowaną koncepcję rozgrywki oraz charakterystyczny klimat, grę można śmiało porównać do znanego z konsoli PlayStation tytułu Final Fantasy Tactics, zaś graczom pecetowym styl gry może przywodzić na myśl takie produkcje, jak Jagged Alliance czy Silent Storm – tyle, że w Arenie potyczki toczymy wyłącznie z żywymi graczami za pośrednictwem Internetu, a animowana szata graficzna i humorystyczny, barwny świat przedstawiony, zachęcają do gry także młodszych użytkowników. Całość przedstawiono w stylistyce japońskiego fantasy. Rzecz jasna jest ono swego rodzaju odpowiednikiem dawnej Japonii, znajdziemy tu więc typowe dla tego kraju lokacje i krajobrazy, budynki skonstruowane w charakterystycznym stylu architektonicznym (bogaty asortyment nowych elementów do budowy domów), a także całą gamę (ponad 15) kreatur i monstrów inspirowanych japońskimi legendami, w tym The Hai Riyo (latający smok), The Fan Dancer (piękność walcząca ostrymi wachlarzami) i The Lady of the Snow (nieumarły duch z tundry Tokuno). Seed oferuje wciągająca rozgrywkę w rozległym, trwałym świecie gry, dowolność dialogów - napotkane postaci możemy spytać o cokolwiek (ale czy odpowiedzą to inna sprawa), "bogatych wewnętrznie" bohaterów niezależnych (własna osobowość, motywy postępowania, cele do osiągnięcia), komiksową grafikę 3D zrealizowaną w technologii cell-shaded, reagujący na nasze postępowania i zmieniający się pod ich wpływem świat oraz unikalne podejście do zadań - praktycznie każda osoba, lokalizacja czy obiekt mogą stać się początkiem nowej przygody.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także