Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack
Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack

Jak pobrać Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack

 • Dzięki Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Matmoludki: Logiczna Podróż PC

Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Omawiany produkt dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy konsoli Sony PlayStation Portable i generalnie nie różni się zbytnio od edycji dla PC, PS2, Xbox i GCN – mamy zatem rywalizację drużyny Tony’ego Hawka z zespołem Bama Margery, ukryte bonusy, możliwość prowadzenia pojazdów, rozwijanie postaci, widowiskowe akcje w zwolnionym tempie itd. Jedną z głównych różnic stanowi fakt, że ukazany w całości stół zajmuje tu tylko połowę ekranu, zaś jego druga część zarezerwowana jest dla cyfrowego wyświetlacza, na którym toczone są minigry i wyświetlana jest informacja o wyniku gracza oraz kolejnych zadaniach do wykonania. Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack ogień świętego Elma. Teraz czeka nas kolejno opuszczenie płynącego okrętu na ledwo trzymającej się tratwie, ucieczka przed agentami KGB, którzy pomyłkowo wręczają Larremu tajemniczą paczkę, przemykanie przez ściśle strzeżone lotnisko, skakanie na spadochronie, podróż przez nieprzyjazną dżunglę, aby na końcu powstrzymać szaleńca przed ożywieniem wulkanu, a wszystko to w imię prawdziwej miłości do dziewczyny imieniem Kalalau. Oprócz wspomnianych wyżej, odświeżonych obszarów, twórcy dodali szereg zupełnie nowych, nieznanych wcześniej terenów, które następnie zasiedlili nowymi bohaterami niezależnymi i rodzajami potworów. Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack Poza tym produkcja może się pochwalić zaawansowaną symulacją świata przedstawionego – mowa nie tylko o dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych i ekosystemie sprawiającym wrażenie żywego (wyspę zamieszkują dzikie zwierzęta), lecz także o krwi pozostającej na elementach otoczenia, pożarach rozprzestrzeniających się w czasie rzeczywistym, a także pozostawianych przez nas łuskach, opróżnionych apteczkach czy wreszcie śladach, których widoczność zależy od rodzaju podłoża. Mowa tu o Xboxie 360 oraz PlayStation 3. W TUG zabrakło jednak klasycznego wątku fabularnego, gdyż autorzy postawili na typowo sandboksową swobodę, dając graczom pełną dowolność w wyborze swoich dalszych losów i profesji, w jakiej specjalizować się będzie ich postać.

W Trybie Legend gracz ma do rozegrania serię walk dedykowanych konkretnym bohaterom występującym w grze. Dzięki niej cywile mogą panikować w trakcie wymiany ognia i próbować uciekać, adwersarze taktycznie wykorzystują otoczenie (na przykład chowając się za przeszkodami), z kolei członkowie naszego oddziału trzymają się narzuconych zasad, jednocześnie zachowując autonomię (w razie potrzeby potrafią działać po cichu i nie angażować się w walkę bez rozkazu, a przed otwarciem na oścież drzwi do niesprawdzonego pomieszczenia mogą wrzucić granat dymny). Oczywiście, takie boje oddają do dyspozycji graczy pokaźne siły zbrojne, zaś koordynacja działań między pododdziałami należy tutaj do kluczowych czynników, decydujących o losach bitwy – jeśli więc zamierzamy bawić się w tak bogatym gronie przyjaciół, powinniśmy rozważyć zakup słuchawek i mikrofonu, celem sprawniejszej i szybszej komunikacji z sojusznikami. W sumie otrzymaliśmy ponad siedemdziesiąt różnych poziomów podzielonych na sześć obszernych scenariuszy - LEGO Battles jest więc bez wątpienia produkcją mogącą zapewnić naprawdę wiele godzin zabawy, zwłaszcza, że oprócz stoczenia pojedynków przeciwko AI możemy również sprawdzić się w starciu z innymi graczami za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Matmoludki: Logiczna Podróż PC hack W części trzeciej otrzymujemy dostęp do jego klasycznej wersji wyposażonej w kilka modyfikacji, ale wśród narzędzi zagłady jest także Retro Lancer, Sawed-off Shotgun, czy ciężki karabin snajperski One Shot, którego pocisk ma zdolność przebijania tarcz przeciwnika i osłon, za którymi się on kryje. W score attack musimy zarobić jak najwięcej pieniędzy podczas trzech okrążeń, chroniąc w tym celu przewożony ładunek od uszkodzenia, taranując specjalne, bonusowe samochody na trasie oraz prześcigając rywali. Oprócz standardowej ligi („Rennen”), dla której ustalamy liczbę wyścigów oraz kapitał początkowy, możemy zabawić się w samochodowy Deathmatch (ustawiamy timelimit i/lub fraglimit oraz ilość i kolejność rozgrywanych tras, a następnie bierzemy się za bary, a raczej maski) lub w coś na kształt trybu King of the Hill („Highlander”) - wygrywa ten, który przeżyje.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także