Mass Effect: Andromeda hack
Mass Effect: Andromeda hack

Jak pobrać Mass Effect: Andromeda hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Mass Effect: Andromeda hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Mass Effect: Andromeda hack

 • Dzięki Mass Effect: Andromeda hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Mass Effect: Andromeda hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Mass Effect: Andromeda hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Mass Effect: Andromeda hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Musi on również przedzierać się bombowcem B-52 przez wietnamską linię obrony przeciwlotniczej podczas nalotów w święta Bożego Narodzenia roku 1972 (bitwy powietrznej, która zasiała nad Północnym Wietnamem widmo klęski), startować z Kitty Hawka lub zmodernizowanych lotniskowców klasy Essex oraz wzbijać się w powietrze z baz U. W trakcie zabawy przyzywamy na arenę potwory oraz rzucamy zaklęcia, które przypisano do posiadanych przez nas kart; ich kolekcja zwiększa się w miarę czynionych przez nas postępów – po każdym zwycięstwie zdobywamy karty przeciwnika, co stopniowo zwiększa nasz potencjał bojowy oraz pozwala na stawienie czoła coraz większym niebezpieczeństwom. Firma Tricubic Studios została założona przez czterech ludzi: konsultanta naukowego Dorothy Miyake, fizyka Freda Naara związanego od wielu lat z silnikami fizycznymi w symulatorach lotu, Davida Hopkinsona współpracującego przy modach do Medieval Total War (English Civil War) oraz symulatora Strike Fighters, a także Richarda Hawleya, twórcy narzędzi do symulatorów śmigłowców w tym między innymi do Longbow 2. Gracz musi więc nie tylko kierować pojazdem zgodnie z przepisami ruchu drogowego, ale także trzymać się rozkładu jazdy (punktualność) i trasy na poszczególnych liniach, sprzedawać bilety, pilnować podstawowych parametrów autobusu (paliwo, temperatura silnika), a także zadbać o komfort i bezpieczeństwo pasażerów np. Inspiracją stały się takie filmy jak Driver (1978) w reżyserii Waltera Hilla i słynny Bullit (1968) Petera Yatesa, a także serial Starsky i Hutch (1975-1979). W branży elektronicznej rozrywki to kawał czasu, ale stosunkowo niszowy tytuł ładnie się zestarzał, więc po tych kilkunastu latach postanowiono go zaprezentować szerszej publiczności, wydając odświeżoną wersję na urządzenia mobilne. Tytuł oferuje nam wybór pomiędzy sześcioma różnymi statkami Colonial Defense Force: szybki Scout jest wyposażony w radar dalekiego zasięgu, nowoczesny Starfighter Type-Y cechuje się najlepszą zwrotnością, Combat Fighter to uniwersalny myśliwiec wyposażony zarówno w podwójne działka plazmowe, jak i zapas rakiet, Heavy Starfighter może pochwalić się dalekim zasięgiem, Light Gunship – poczwórnymi działkami plazmowymi, a Heavy Gunship – ciężkim opancerzeniem.

Przed nami 20 różnych lokacji, które należy podbić a następnie ochronić przed zakusami bandytów (strefy przemysłowe, miasta, obozy wojskowe). Pirate Frigate, Tallon Overlord), na których roi się od wciągających mini-gierek, opartych na motywach znanych z oryginału – w tym strzelanie do przeciwników czy zmagania z super-bossami (w tym Omega Pirate i Meta Ridley), zaś ostatecznym celem gry (w trybie Multi-Mission, po zebraniu odpowiedniej ilości wymaganych artefaktów) jest posłanie do piachu głównego-złego-jegomościa. W czasie rozgrywki wieloosobowej korzystamy z systemu Ally Battle, który pozwala łączyć mocne strony poszczególnych graczy – dzięki szerokiej gamie możliwości, nawet słabsi użytkownicy, dysponujący mniej rozwiniętymi postaciami, mogą mieć coś do zaoferowania. Nie brakuje jednak akcentów nieco ambitniejszych – na każdym poziomie gracz otrzymuje dostęp do nowej palety questów, ma także możliwość rozwijania swego herosa w zdolnościach wydobywczo-rzemieślniczych (interakcja z energetycznymi kamieniami, ziółkami, rudami metali etc. Lista dostępnych pojedynków terenowych obejmuje między innymi Standard Race (zwykły wyścig, w którym należy jedynie dotrzeć do linii mety), Elimination (eliminacja, gdzie pod koniec każdego okrążenia odpada najsłabszy zawodnik), Time Trial (wyścig z czasem), Slalom, Overtake (należy wyprzedzić określoną liczbę aut w wyznaczonym czasie), One Model Race (wyścig, w którym biorą udział konkretne modele aut) i Low Damage Race (nie można zbyt często uderzać w inne auta czy elementy otoczenia). Do dyspozycji gracza oddano specjalny dział badań, który pozwala opracowywać nowe technologie umożliwiające rozwój agentów między innymi w zakresie uzbrojenia i odporności na obrażenia. Znajdziemy w nim szereg broni, począwszy od przeznaczonych do dyskretnej likwidacji wroga (nóż, maczeta, kusza Barnett Commando, pistolet z tłumikiem), poprzez zestaw broni ręcznej (pistolet Desert Eagle, karabiny M16 A2, AK-47, SPAS 12, MP5 SD6), a skończywszy na efektywnych i efektownych: granatniku ręcznym MGL-140 i wyrzutni pocisków przeciwpancernych AT4 M136.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także