Hearts of Iron IV PC hack
Hearts of Iron IV PC hack

Jak pobrać Hearts of Iron IV PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Hearts of Iron IV PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Hearts of Iron IV PC hack

 • Dzięki Hearts of Iron IV PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Hearts of Iron IV PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Hearts of Iron IV PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Hearts of Iron IV PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Hearts of Iron IV PC

Hearts of Iron IV PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Pech chce, że jedna z nich wpada do rury, wylatuje nią na zewnątrz statku i ląduje na pobliskiej, glinianej planecie. W zależności od rozgrywanego aktualnie etapu trzeba na przykład wykraść cenne dokumenty, sabotować wrogą instalację, zlikwidować wysoko postawionego oficera, czy też porwać wyznaczoną przez dowództwo postać. W trakcie podróży spotkamy zarówno wrogów jak i wielu przyjaznych npc-ów, oferujących rozmaite poboczne zadania i wyzwania. Gracze przenoszą się w niej do wirtualnego wszechświata Nowy Eden (składającego się z ponad 5 tysięcy układów słonecznych) i podróżują na pokładach statków kosmicznych, aby walczyć, handlować, wykonywać misje, angażować się w politykę wielkich korporacji lub po prostu rozwijać swoją postać. Charakterystyka postaci oparta jest na wymyślonym przez Hipokratesa systemie czterech płynów wypełniających ciało człowieka, czyli krwi, żółci, śluzu oraz czarnej żółci, które w grze odpowiadają kolejno punktom życia, zdolnościom ofensywnym, mocom magicznym oraz poziomowi doświadczenia życiowego. Każda z postaci może wykonywać charakterystyczne dla siebie triki (osiem poziomów trudności), dzięki czemu wyścig zamienia się w zawrotnej szybkości kaskaderską rywalizację, dodatkowo każda z tras wypełniona jest rampami i innymi elementami, umożliwiającymi wykonywanie różnych akrobacji. Hearts of Iron IV PC hack Dzięki niej zawsze wiemy, w którą stronę biec i co rozwalać w pierwszej kolejności. bossowie poruszają się w bardzo realistyczny sposób. Odzyskawszy skradzione części do swojego statku kosmicznego, ośmioletni Billy Blaze powrócił wreszcie do domu. Pomiędzy bitwami odbywany niezliczone rozmowy, które powolutku popychają fabułę do przodu. Nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, pewien odważny odkrywca imieniem Raph, wraz z grupą swoich towarzyszy, zmuszony został do awaryjnego lądowania w tajemniczym zakątku planety, którą właśnie eksplorował. Hearts of Iron IV PC hack Tytuł oferuje nam wybór pomiędzy sześcioma różnymi statkami Colonial Defense Force: szybki Scout jest wyposażony w radar dalekiego zasięgu, nowoczesny Starfighter Type-Y cechuje się najlepszą zwrotnością, Combat Fighter to uniwersalny myśliwiec wyposażony zarówno w podwójne działka plazmowe, jak i zapas rakiet, Heavy Starfighter może pochwalić się dalekim zasięgiem, Light Gunship – poczwórnymi działkami plazmowymi, a Heavy Gunship – ciężkim opancerzeniem.

Autorzy nie starali się także nakreślić w grze konkretnej fabuły, zapewniając tym samym odbiorcom dużą swobodę w podejmowaniu działań i możliwość realizowania własnych pomysłów, które gracze mogą wprowadzać w życie, ciesząc się przy tym obrazem w rozdzielczości HD. Jeśli jesteśmy sprytni, wykorzystujemy fakt, że bańki wiszące pod tymi, do których strzelamy, także spadają w momencie, gdy trafiamy do celu. Natomiast wśród dostępnych opcji zabawy znajdujemy tryb przygodowy, pozwalający maksymalnie dwóm użytkownikom na uczestniczenie w czterdziestu misjach, których pomyślne zaliczanie owocuje odblokowaniem rozmaitych bonusów (dodatkowi wojownicy i inne niespodzianki). W naszych rękach znajduje się firma budowlano-wyburzeniowa, której pracownicy wykorzystują zarówno zróżnicowane narzędzia (wśród nich prym wiedzie młot), jak i mniejsze lub większe maszyny pokroju koparek, walców drogowych, buldożerów, samochodów ciężarowych, dźwigów, ładowarek czy wreszcie zdalnie sterowanego robota zdolnego do pracy w najcięższych warunkach i trudno dostępnych bądź niebezpiecznych miejscach. W The Grinder staramy się uszczuplić populację bestii z piekła rodem do absolutnego minimum. W sumie do dyspozycji mamy osiem różnych konkurencji - bieg, bieg z przeszkodami, rzut dyskiem przez kolorowe okręgi, łucznictwo, skok w dal (nasza postać zeskakuje ze zbocza używając stokrotki w charakterze spadochronu), skok na liściu (konkurencja wzorowana na skokach do wody z trampoliny), Bloom Bash (postać musi stawać na kolorowych kwiatkach w wyznaczonej kolejności), Turtle Gymnastics (przypominająca gimnastykę dyscyplina, w której zawodnik jeżdżąc na dwóch żółwiach musi kreślić na ziemi figury lub litery). Tymczasem po świecie zaczęły krążyć plotki o nieprawdopodobnych przygodach czterech bohaterów: paladyna renegata - Treya d'Tarin, Wielkiego Mistrza rozwiązanego zakonu rycerskiego Serpentynów; Lorreany Khatoum, przywódczyni plemienia Shadominów z Berendii; łobuza Igora - pół-orka, ściganego z Thule do Krilloan przez łowców nagród po tym, jak skradł skarb Trachorii; i króla piratów Bahio Creraca, wybrańca spośród wszystkich Kaczek, bohatera biednych marynarzy, który siał postrach wśród bogatych kupców.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także