FTL: Faster Than Light hack
FTL: Faster Than Light hack

Jak pobrać FTL: Faster Than Light hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia FTL: Faster Than Light hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości FTL: Faster Than Light hack

 • Dzięki FTL: Faster Than Light hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie FTL: Faster Than Light hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia FTL: Faster Than Light hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu FTL: Faster Than Light hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do FTL: Faster Than Light

FTL: Faster Than Light hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Tym razem dzieli się on na trzy różne opcje zabawy – począwszy od Tranzit z otwartym światem, gdzie w kooperacji do maksymalnie czterech graczy walczymy i uciekamy przed zastępami nieumarłych, przez klasyczny i znany z poprzednich odsłon Survival, rozgrywany na ograniczonych i dużo mniejszych lokacjach oraz Grief, w którym z armią zombie ścierają się dwie przeciwne sobie drużyny (pierwsza która da się zjeść, przegrywa). Dla przykładu Pyromancer oraz Shaman specjalizują się w magii (pierwszy w ofensywnej, drugi we wspomagającej), Assasin z kolei to postać atakująca z ukrycia, posługująca się trucizną i sztyletami, Pathfinder to łowca atakujący na dystans i stawiający zabójcze pułapki na swoich wrogów, natomiast ciężko opancerzony Warden pełni funkcję klasycznego „tanka”, który dzięki swojej pokaźnych rozmiarów tarczy przyjmuje na siebie najcięższe ataki oponentów. Historia opowiedziana w programie zaczyna się zgoła niepozornie: jest zima, zbliża się Boże Narodzenie, a Nathan, główny bohater, w którego rolę wcielamy się my, gracze, zamierza spędzić święta w ciszy i spokoju wraz ze swoją żoną i dziećmi. W przerwach od walki z siłami Luftwaffe trafiamy do wyżej wspomnianej bazy, którą zaprojektowano w oparciu o archiwalne plany i oddano nam do swobodnej eksploracji – możemy tutaj dokonać niezbędnych napraw w naszym samolocie (mowa o modelu Hawker Hurricane) czy zainstalować przydatne modyfikacje, ale też rozejrzeć się za skrzętnie poukrywanymi znajdźkami. Co więcej, poszczególne ataki można łączyć w śmiercionośne kombinacje – ich opanowanie jest jednym z warunków sukcesu w przypadku starć z najgroźniejszymi przeciwnikami, jakich znaleźć można w świecie Azure Saga: Pathfinder. W przeciwieństwie do wcześniejszych produkcji studia Choice Provisions, w których towarzyszyła nam dość oldskulowa i mocno rozpikselowana grafika, w wydanym na platformie PC, XONE i PS4 Laserlife mamy do czynienia z zupełnie inną, futurystyczną oprawą graficzną, pełną abstrakcyjnych scenerii, kolorowych fraktali oraz nowoczesnych efektów specjalnych.

Gracz uruchamiając każdy z programów, będzie mógł nie tylko rozegrać mecze w jednym z kilku trybów (Career, Practice i Scenarios), ale także dowiedzieć się wielu interesujących informacji na temat drużyn: ich historii, sukcesów na arenie międzynarodowej i lokalnej, wieści o spektakularnych zwycięstwach jak i porażkach. Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby świat gdyby Stalin po wojnie zrealizował swój cel i jego czerwona zaraza rozeszłaby się na wszystkie kontynenty? Kto wówczas stanąłby jako pierwszy na Księżycu, Sowieci czy Amerykanie? A może Stany Zjednoczone w ogóle przestałyby istnieć? Na te oraz inne ciekawe pytania próbuje odpowiedź Red Hell, gra przygodowa rodem z Castleworks, która oferuje nam alternatywną rzeczywistość, ze Związkiem Radzieckim jako prawdziwie światowym mocarstwem w roli głównej. Cała trudność polega jednak na tym, że kolejne trasy złożone są z kwadratowych klocków, które podczas zabawy potrafią znienacka zmieniać swoją orientację. W grze studia Giant Squid naszym zadaniem jest penetracja morskich głębin, wobec czego twórcy duży nacisk położyli na animację nurka, czyli naszego protagonisty, oraz wygodne sterowanie, które poza możliwością operowania kierunkiem pływania i obracania kamery (za pomocą gałek analogowych pada) obsługiwane jest jedynie trzema przyciskami – jednym odpowiadającym za sam ruch, drugim za wszelkie interakcje odbywające się na poziomie kontekstowym i trzecim, za chwilowe, trzystopniowe przyśpieszenie. Starwhal: Just the Tip to niecodzienna i zwariowana gra niezależna, stworzona przez zespół Breakfall, znany głównie tylko z platformówki Marvin's Mittens, aczkolwiek firma powinna być też kojarzona przez osoby śledzące festiwal Global Game Jam (rok 2011 i 2012). Ponadto, w formie podziękowania dla wszystkich, którzy nabyli poprzednią odsłonę serii, w Prussia's Glory dostępny jest dodatkowy scenariusz do The Prussian War Machine o nazwie „Action at Burkersdor 1762” (działa jednak wyłącznie z drugą odsłoną Horse & Musket).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także