Elite: Dangerous hack
Elite: Dangerous hack

Jak pobrać Elite: Dangerous hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Elite: Dangerous hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Elite: Dangerous hack

 • Dzięki Elite: Dangerous hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Elite: Dangerous hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Elite: Dangerous hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Elite: Dangerous hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Elite: Dangerous

Elite: Dangerous hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, rozgrywka koncentruje się wyłącznie na znanym z serii macierzystej, entuzjastycznie przyjętym przez graczy trybie Zombie, który zapoczątkowany w 2008 roku zdążył stać się jednym ze znaków rozpoznawczych cyklu Call of Duty. GearCity posiada surową oprawę wizualną, na którą składają się przede wszystkim elementy interfejsu użytkownika, na czele z dużą liczbą okien zawierających wszelkiej maści raporty, wykresy oraz informacje przedstawione w formie tekstu. Wybierając zabawę ze sztuczną inteligencją, możemy zdecydować się między innymi na przedzielany krótkimi scenkami przerywnikowymi Story Mode, w którym stajemy do pojedynków z coraz sprytniejszymi przeciwnikami. Elite: Dangerous hack Podana w oryginalnym miksie gatunkowym gra, została oparta na siódmym pełnometrażowym filmie Star Trek: Pokolenia, który miał swoją premierę w 1994 roku i stanowił swego rodzaju przedłużenie fabuły telewizyjnego serialu. trójwymiarowa platformówka. Tytuł podzielony jest na trzy akty/rozdziały. Stworzono go w oparciu o bardzo popularną modyfikację fanowską przeznaczoną do części drugiej cyklu - AGCEEP (Alternative Grand Campaign / Event Exchange Project), która rozszerzała możliwości oryginalnej gry o szereg nowych wydarzeń historycznych, alternatywną kampanię oraz przeróżne zmiany mające na celu podniesienie autentyczności zabawy. Elite: Dangerous hack Escape Goat to nawiązująca do złotej ery gier zręcznościowych, przezabawna platformówka z fioletową kozą w roli głównej Za jej powstanie odpowiada niezależne, amerykańskie studio MagicalTimeBean w osobie Iana Stockera, autora ciepło przyjętej old-schoolowej serii RPG Soulcaster. By zakwalifikować się do turnieju, zespół musi najpierw przejść przez azjatyckie eliminacje, ale to dopiero początek problemów, gdyż piłkarze będą musieli także stawić czoła demonom starającym się przywrócić do życia swojego króla oraz niejakiemu Garshieldowi Bayhanowi, który chce wykorzystać piłkę nożną do przejęcia władzy nad światem.

W tym bogatym wydaniu znajdują się następujące odsłony: Metal Gear Solid, Metal Gear Solid: Special Missions (zestaw misji treningowych dla pierwszej części cyklu), Metal Gear Solid 2: HD Edition, Metal Gear Solid 3: HD Edition (z dodatkową zawartością w postaci Metal Gear oraz Metal Gear 2 wypuszczonych pierwotnie na platformę MSX 2), Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition oraz Metal Gear Solid 4: Trophy Edition (wersja gry zaktualizowana o trofea do odblokowania podczas rozgrywki). Mowa tu nie tylko o klasycznych wyborach opcji dialogowych, ale także rzeczach tak prozaicznych jak akceptowanie nagród za wykonane zadania – jeśli będziemy je przyjmowali za każdym razem, przyczynimy się do promowania chciwości, co z kolei sprawi, że otrzymywane przez nas nagrody będą mniej cenne. O panowanie w przestworzach zniszczonego świata walczy kilka głównych frakcji: religijne społeczeństwo kastowe Fjord Baronies, Order of Chaladon zamieszkujące tropikalne wyspy o tej samej nazwie, Mercantile Guild – sojusz potężnych i bezwzględnych handlarzy, rozmiłowani w starożytnych artefaktach i zaawansowanej technologii obywatele Anglean Republic, Yesha Empire stawiające na porządek i praworządność oraz luźny związek pustynnych plemion Arashi League. 4 Elements to casualowa gra logiczna opierająca się na mechanice znanej z produkcji Bejeweled. : Virus – snajper strzelający zatrutymi pociskami; Brute – potężnie zbudowany, genetycznie zmodyfikowany piechur potrafiący niszczyć pojazdy; Boomer – głębinowa łódź podwodna wyposażona w potężne rakiety i mogąca atakować obiekty położone na płytkich wodach; Slave Miner – specjalistyczny pojazd wydobywczy posiadający na pokładzie rafinerię. Oprócz aktualnych zespołów, a także reprezentacji Stanów Zjednoczonych i Australii, w opisywanym tytule pojawiają się kultowe drużyny z wcześniejszych lat – wśród nich można znaleźć nie tylko teamy znane z wcześniejszych części serii, na czele z Boston Celtics w składzie z lat 1985-1986 oraz Chicago Bulls z lat 1995-1996, ale i szesnaście innych zespołów, jak choćby New York Knicks z lat 1998-1999 czy Denver Nuggets z lat 2007-2008.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także