EVE Online PC hack
EVE Online PC hack

Jak pobrać EVE Online PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia EVE Online PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości EVE Online PC hack

 • Dzięki EVE Online PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie EVE Online PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia EVE Online PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu EVE Online PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do EVE Online PC

EVE Online PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Do jej dyspozycji oddano wielkiego robota Gustaffa potrafiącego przenosić ciężkie i duże obiekty; poza tym Tron może skorzystać z pomocy Servbotów, czyli niewielkich maszyn obdarzonych własną osobowością oraz indywidualnymi zdolnościami, którym wskazujemy określone cele – w ten sposób pomagają one protagonistce w plądrowaniu odwiedzanych przez nią lokacji, neutralizacji pułapek czy eliminacji przeciwników. Każda postać na naszej jednostce jest opisana określonymi cechami osobowości, ma własną opinię na temat naszych poczynań i swoich współpracowników (może wyrazić niezadowolenie, a nawet zbuntować się), ponadto dysponuje określonymi umiejętnościami i wyposażeniem, które są ulepszane wraz z postępami w zabawie. W prowadzeniu działalności nieodzowne jest nie tylko odpowiednie zarządzanie pracownikami, lecz również wykorzystanie rozbudowanego zestawu narzędzi i maszyn — z jednej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by własnoręcznie burzyć ściany przy użyciu młota i podkładać ładunki wybuchowe w newralgicznych punktach przeznaczonego do likwidacji budynku; z drugiej jednak, mamy do dyspozycji dźwigi, buldożery, koparki, ładowarki, a także walce drogowe i samochody ciężarowe. Ze względu na jej długą historię oraz fakt, że pierwsze odsłony serii dość wyraźnie odbiegają pod względem technicznym od produkcji wydanych w ostatnich latach, w skład pakietu weszły wyłącznie gry wydane w latach 1998-2002 i wciąż prezentujące się w miarę atrakcyjnie na współczesnych pecetach. A tych ostatnich jest całkiem sporo, jako że do standardowego wyposażenia, dodatek wprowadza trzy nowe bronie: zmodyfikowany granatnik, wypluwający pociski przylepiające się do ścian i reagujące na ruch; szybkostrzelne działko laserowe, którego promienie rykoszetują od napotkanych przeszkód, i wielki młot Mjolnir, prezent dla wszystkich miłośników mitologii germańskiej, potrafiący jednym uderzeniem poważnie zranić wszystkie potwory aktualnie znajdujące się na planszy. Panzer Strategy działa w oparciu o silnik graficzny Unreal Engine 4, co przekłada się na wysoką jakość oprawy wizualnej; jej walory można docenić, swobodnie manipulując kamerą – choć najlepszy ogląd sytuacji na polu bitwy daje obserwacja mapy z lotu ptaka, na zbliżeniach można dostrzec pełne detali sylwetki żołnierzy czy modele pojazdów i maszyn.

Łącznie na złowienie czeka tu osiemnaście gatunków ryb (na czele z karpiami, szczupakami i bassami mało- oraz wielkogębowymi) kontrolowanych przez zaawansowaną sztuczną inteligencję; chcąc odnosić sukcesy, musimy poznać ich reakcje (chociażby na temperaturę wody) i przyzwyczajenia. Dostępnych jest kilka klas postaci jakimi można sterować w boju: Człowiek wojownik, Elf łucznik i mistrz poruszaniu się cieniu, Krasnolud specjalizujący się w używaniu ładunków wybuchowych i naprawianiu uszkodzonych konstrukcji czy urządzeń, Czarodziej o destrukcyjnych czarach ofensywnych czy w końcu Uzdrowiciel. Akcja osadzona jest więc w ponurym uniwersum fantasy znanym z uniwersum Warhammera, a całość obraca się wokół brutalnego sportu, przypominającego szaloną mutację futbolu amerykańskiego, w którego rozgrywkach biorą udział ludzie, krasnoludy, elfy oraz przeróżne potwory zamieszkujące krainę znaną jako Stary Świat. Wśród nich pojawia się na przykład ThornSeed, dzięki któremu zyskuje on kolce pozwalające na eliminację adwersarzy; SpringSeed umożliwiające chwilowe szybowanie w powietrzu, czy choćby StormSeed wypełniające wodą otwory, od których roi się na poszczególnych poziomach (wpadnięcie do jednego z nich owocuje natychmiastowym zgonem naszego podopiecznego). Poza czerpaniem pomysłu na fabułę z dzieła studia Revolution Software, twórca w swoim dziele odwołuje się także do takich klasyków gatunku jak Discworld (humor), Gabriel Knight: The Sins of the Fathers (komiksowe cut-scenki, dialogi uzupełnione o wizerunku głów rozmawiających postaci) i Phoenix Wright: Ace Attorney (badanie lokacji z widoku pierwszoosobowego). Choć model jazdy ma zręcznościowy charakter (dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, by aktywować rozmaite asysty), warto przyłożyć się do tego, by nadto nie uszkodzić pojazdu; usterki wymagają bowiem naprawy podczas przerwy technicznej, na którą mamy ograniczony czas pomiędzy kolejnymi odcinkami specjalnymi. Na przykład Lew jest teraz wyrachowanym, skorumpowanym, ale też charyzmatycznym prawnikiem, Nick Chopper (Blaszany Człowiek) po pokonaniu złej Wiedźmy został gubernatorem w Winkie Country, niestety jego wrażliwe serce sprawiło, że nie mogąc potrzeć na korupcję i brak sprawiedliwości popadł w nałóg, natomiast Królowa Ozma pomimo młodego wieku jest niezwykle zdecydowaną, surową, i sprawiedliwą władczynią, która zakazała używania magii w królestwie aby zadbać o jego bezpieczeństwo.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także