DreamWorks Voltron VR Chronicles hack
DreamWorks Voltron VR Chronicles hack

Jak pobrać DreamWorks Voltron VR Chronicles hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia DreamWorks Voltron VR Chronicles hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości DreamWorks Voltron VR Chronicles hack

 • Dzięki DreamWorks Voltron VR Chronicles hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie DreamWorks Voltron VR Chronicles hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia DreamWorks Voltron VR Chronicles hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu DreamWorks Voltron VR Chronicles hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do DreamWorks Voltron VR Chronicles

DreamWorks Voltron VR Chronicles hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Na spragnionych emocji graczy czeka około 40 różnych postaci (każda z nich ma swój własny unikalny wachlarz ciosów) z telewizyjnego Digimona oraz kilkanaście scenerii, w których przyjdzie graczom stoczyć dynamiczne pojedynki (warto napomknąć chociażby o zdradzieckim jeziorze lawy – Lava Lake, Western City, czy też o niebezpiecznym centrum maszyn – Factory). W zamian za dostępne punkty budowy możemy wystawić posiadane karty reprezentujące fabryki – dostarczają one różne rodzaje surowców potrzebnych do wyszkolenia jednostek i umieszczenia ich na polu bitwy. W skład kompilacji wchodzą następujące gry: Battle Smark, Bubble Bobble, Colony 7, Continental Circus, Electric Yo-Yo, Elevator Action, Exzisus, Gladiator, Great Swordsman, Jungle Hunt, New Zealand Story, Ninja Kids, Operation Thunderbolt, Operation Wolf, Phoenix, Plotting, Plump Pop, Rainbow Islands, Rastan, Return of the Invaders, Space Gun, Space Invaders, Space Invaders II, Super Qix, Thunderfox, Tokio, Tube It, Volfied i Zoo Keeper. ponad 40 lokacji przygotowanych w stojącej na wysokim poziomie oprawie wizualnej, ponad 30 postaci, od których możemy zdobywać wskazówki podczas swojej przygody, wciągającą fabułę przedstawianą przez twórców gry jako spotkanie Indiany Jonesa ze wspomnianym już Erichem von Dänikenem oraz ciekawą funkcjonalność IEM (Innovative Environment Manipulation), pozwalającą na dowolną interakcję z całym otoczeniem (oświetlenie, wilgotność, wiatr, dzień/noc) w celu rozwiązania zagadek. Oprócz kilku dodatkowych (używanie liny do dostania się do trudniej położonych lokacji, wodzenie wzrokiem za interesującym przedmiotem lub miejscem, walka wręcz aktywująca się przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem, możliwość odebrania wrogiej broni i wiele innych) lub znacznie poprawionych ruchów (skradanie, turlanie się), mamy okazję pobawić się różnymi gadżetami ułatwiającymi nam rozgrywkę (wspomniana lina, latarka używana w ciemnych pomieszczeniach bądź specjalne okulary na podczerwień). DreamWorks Voltron VR Chronicles hack Oprawa wizualna gry przypomina transmisję telewizyjną, z wszelkimi prezentacjami, z użyciem wielu kamer i kątów ich ustawienia, oraz trybu galerii, w którym podziwiamy najlepsze z uderzeń.

Pod przykrywką całego szeregu „mini-gierek” (połączonych ze sobą jedną, logiczną i spójną historią) polegających na rozwiązywaniu różnego typu zadań, młody gracz podnosi i szlifuje swoje umiejętności, takie jak: znajomość zasad ortograficznych, czytanie ze zrozumieniem, rozpoznawanie części mowy, rozwijanie słownictwa, rozpoznawanie synonimów i antonimów, dodawanie i odejmowanie w zakresie 100, a także rozpoznawanie liczb parzystych i nieparzystych oraz wielokrotności liczb. Zwiedzając lokacje, wykonujemy zadania i walczymy z wrogami – w systemie toczenia potyczek wykorzystano klasyczną mechanikę z aktywną pauzą, znaną z takich tytułów jak Dragon Age: Origins czy Pillars of Eternity II: Deadfire (mamy możliwość wstrzymywania akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym, by spokojnie przeanalizować sytuację i wydać polecenia). Domowe Karaoke Band - Biały Miś. Do ukończenia dema potrzebna jest tęga głowa, bo stopniowo oprócz wskazówek dźwiękowych użytkownik musi zwracać też uwagę na wibracje kontrolera w określonych miejscach domu, stosować się do komend spikera, szukać elementów zagubionego portretu, a nawet liczyć kroki własnej postaci, używać mikrofonu podłączonego do kontrolera czy zwracać uwagę na fakt, że zegar wybija północ. DreamWorks Voltron VR Chronicles hack Różne sytuacje i formy aktywności, takie jak na przykład taniec, pozowanie do zdjęć, projektowanie odzieży, czy wywiady zostały zrealizowane w formie mini-gier wykorzystujących dotykowy ekran konsoli. Nowość stanowią dwa tryby – Moments pozwala na odtworzenie najważniejszych chwil w historii tej dyscypliny sportu, zaś March to October oferuje najlepsze elementy trybu ligowego, jednak jest znacznie dynamiczniejszy – nasz zespół może walczyć o mistrzowski tytuł szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze zadania są stosunkowo zróżnicowane, podobnie jak przebieg rozgrywki – podczas gdy w jednym etapie musimy po prostu podążać za celem, w innym staramy się dotrzeć na miejsce przed upływem określonego czasu, z kolei w następnym musimy nie tylko uczestniczyć w pościgu, lecz także walczyć z przeciwnikiem, wykorzystując rozbudowany arsenał gadżetów (na czele z kultowymi Batarangami).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także