Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack
Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack

Jak pobrać Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack

 • Dzięki Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Drakan: The Ancient's Gates PS2

Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Poza wyżej wymienioną piątką deweloperzy oddają do naszej dyspozycji również Kevina Smitha, czyli albinosa posługującego się nożami, Kaede Smith – kobietę obdarzoną niebywałymi zdolnościami przetrwania, zabijającą nieprzyjaciół przy pomocy karabinu z lunetą, a także niewidomego chłopca – Cona Smitha – któremu nieobca jest echolokacja; Con biega z zawrotną szybkością i posługuje się dwoma giwerami jednocześnie. Pogmatwany scenariusz, ten sam klimat, przyzwoita oprawa audiowizualna, stylizowana na serial – to wszystko sprawia, że każdy fan przygód nieporadnego detektywa z łatwością odnajdzie się w produkcie przygotowanym przez Azeroth. Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack Równolegle uwidocznił się podział na istoty obdarzone skrzydłami oraz takie, które nie dostąpiły tego zaszczytu i nie mogły skutecznie obronić się przed skutkami ogromnych powodzi. Oprócz aktualnych zespołów, a także reprezentacji Stanów Zjednoczonych i Australii, w opisywanym tytule pojawiają się kultowe drużyny z wcześniejszych lat – wśród nich można znaleźć nie tylko teamy znane z wcześniejszych części serii, na czele z Boston Celtics w składzie z lat 1985-1986 oraz Chicago Bulls z lat 1995-1996, ale i szesnaście innych zespołów, jak choćby New York Knicks z lat 1998-1999 czy Denver Nuggets z lat 2007-2008. Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack Nie można ich zaatakować frontalnie, gdyż wtedy zastrzelą nas albo aresztują; konieczne jest więc atakowanie ich z boku lub od tyłu. Ich lojalność i zachowanie na polu bitwy uzależnione są od cech charakteru – przykładowo Baron stosuje dobrze przemyślane taktyki i zwykle dochowuje wierności sojusznikom, podczas gdy Hrabina preferuje niewielkie, ale za to złożone z silnych jednostek armie i dążąc do realizacji własnych celów nie cofnie się przed zdradą. Rozgrywka ma liniowy charakter – na grę składa się szereg etapów, a naszym głównym zadaniem jest walka z hordami przeciwników, wśród których pojawiają się zarówno maszyny bojowe oraz mniejsze roboty, jak i znacznie potężniejsze mechy podobne do kontrolowanego przez nas Jehuty.

Dzięki niej będziemy mogli sami, bez obawy o własne zdrowie, otarte kolana i liczne stłuczenia, uczestniczyć w zawodach obok takich gwiazd jak Dave Mirra – 10 krotny mistrz świata oraz jego spadkobierca Ryan Nyquist. Lista dostępnych zdolności obejmuje między innymi telekinezę (manipulowanie istotami ludzkimi lub przedmiotami na odległość), pyrokinezę (zapalanie rzeczy siłą umysłu), wysysanie energii psi od innych osób, tymczasowe opuszczanie swojego ciała (gracz porusza się wtedy w formie „ducha”) czy też kontrolę umysłów wybranych osób. Do pokonania mamy ponad 40 różnych tras podzielonych na sześć typów: Baja, Freestyle, Enduro, Nationals, Supercross oraz Tag, w tym ponad dwadzieścia, to autentycznie odwzorowane trasy motocrossowe. Drakan: The Ancient's Gates PS2 hack Rozmieszczenie balonów praktycznie zawsze wymusza zaplanowanie kilku ruchów do przodu i niszczenie części z nich nie po to, aby odzyskać dane ptaki (gdyż są one w kolorach nam niepotrzebnych), ale po to, aby zmienić układ planszy i doprowadzić w ten sposób do utworzenia pożądanych przez nas konfiguracji. Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby świat gdyby Stalin po wojnie zrealizował swój cel i jego czerwona zaraza rozeszłaby się na wszystkie kontynenty? Kto wówczas stanąłby jako pierwszy na Księżycu, Sowieci czy Amerykanie? A może Stany Zjednoczone w ogóle przestałyby istnieć? Na te oraz inne ciekawe pytania próbuje odpowiedź Red Hell, gra przygodowa rodem z Castleworks, która oferuje nam alternatywną rzeczywistość, ze Związkiem Radzieckim jako prawdziwie światowym mocarstwem w roli głównej. product placementu – dla przykładu Snake będzie mógł przywdziać koszulkę z logo napoju Mountain Dew oraz zabrać na misje popularnego Walkmana i posłuchać muzyki z innych części Metal Gear Solid. Podczas zabawy wcielamy się więc ponownie w członka ruchu oporu, dowodzonego przez legendarnego Johna Connora, i staramy się pokrzyżować plany zbrodniczej sztucznej inteligencji Skynet, która za pomocą broni nuklearnej pragnie zmieść z powierzchni Ziemi resztki ludzkości.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także