Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack
Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack

Jak pobrać Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack

 • Dzięki Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Don't Escape: 4 Days to Survive PC

Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Gra jest rozpowszechniana w sieci w dwóch częściach, które dopiero razem przedstawiają całą historię losów kobiety-najemnika. Wśród zaimplementowanych akcesoriów tuningowych znalazły się wyroby takich firm jak: AEM, Audiobahn, Bilstein, Dazz Motorsport, DC Sports, Eibach, Enkei, GReddy Performance Products, HKS, Holley, Injen, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed, Nitrous Express, O. Całości dopełnia zróżnicowana ścieżka dźwiękowa, oddająca klimat poszczególnych lokacji. Ponadto gracz może zająć się infiltracją ulokowanych na większości planet kompleksów należących do wroga, brać udział w starciach z gigantycznymi bossami (wymagającymi zarówno potężnego arsenału, jak i zespołu na odpowiednio wysokim poziomie doświadczenia), poszukiwaniem tak zwanych stref zrzutu, dających dostęp do opcji szybkiej podróży i możliwości przegrupowania oddziału oraz dobrania ekwipunku, a także skanowaniem i analizowaniem obcej technologii oraz napotykanej po drodze fauny i flory. Protagonistce udało się bowiem spełnić marzenie z dzieciństwa i dostać się do Gildii Morskich Eksploratorów – nie pozostaje jej zatem nic innego, jak poczynić ostatnie przygotowania, odwiedzić ulubione miejsca i pożegnać się z najbliższymi. Bardzo przyda nam się wszelkiego rodzaju ekwipunek, w którym także panuje bogata różnorodność. Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack Gracz zaraz po jej włączeniu zostaje przeniesiony w fantastyczny świat Bersiah, gdzie od dawien dawna toczyły się krwawe bitwy pomiędzy siłami przymierza (ludzie i elfy), a Mrocznymi Legionami (orki i ogry) o panowanie nad kontynentem. Wzorem klasycznych produkcji MMORPG na graczy czeka cała masa mniej lub bardziej absurdalnych zadań, podczas których eksplorują oryginalne uniwersum, pełne średniowiecznych wiosek i zamków, oraz rozmawiają z napotkanymi postaciami, wśród których znajdują się także typowe dla gatunku elfy czy krasnoludy. Autorzy nie zaimplementowali jednak możliwości zapisu postępów, w związku z czym przegrana wiąże się z koniecznością rozpoczęcia zabawy od nowa; na szczęście z pomocą przychodzą znajdowane po drodze przedmioty pokroju jedzenia odnawiającego punkty życia oraz mikstur zwiększających potencjał bojowy naszego herosa.

Teraz przyszła nasza kolej. Co prawda sami rekrutujemy dowódców, dbając o ich rozwój oraz wyposażenie, a także trenujemy armie i ustawiamy formacje bitewne, co ma bezpośredni wpływ na przebieg walki – jednak bitwa odbywa się już w sposób automatyczny, nie dając nam żadnych możliwości ingerencji w jej przebieg i zachowanie żołnierzy. Przy pomocy torów, mostów i tuneli tworzymy coraz sprawniej funkcjonującą sieć połączeń, z której korzystają pociągi napędzane przez osiemnaście modeli lokomotyw (od prostych parowozów po futurystyczne koleje osiągające zawrotne prędkości; dodatkowo dzięki modyfikacjom możemy zwiększać ich osiągi) i przewożące rozmaite towary w ponad trzydziestu pięciu rodzajach wagonów. Don't Escape: 4 Days to Survive PC hack Ostatnie działanie to jeden z najważniejszych elementów tej rozgrywki, pozwalający wykorzystać szereg niestandardowych możliwości gnębienia konkurentów, od zwykłego zastraszania i sabotowania, podkładania robactwa, szczurów, naloty policji, wynajmowanie bandziorów i gangsterów, po prawdziwie akty terrorystyczne. Grafika wykorzystuje efekt cell-shading’u, który dobrze oddaje na ekranie telewizora klimat animowanego serialu. Podczas zabawy przychodzi nam uczestniczyć w wielu znanych historycznych wydarzeniach, takich jak powstanie niewolników pod przewodnictwem Spartakusa, wojny punickie (toczone przez Rzym i Kartaginę w zachodniej części basenu Morza Śródziemnego), słynny marsz Hannibala przez Alpy i walki na terenie samej Italii, czy też podbój Galii przez Juliusza Cezara. gry dwiema lub trzema kulkami) oraz bonusów punktowych. Tytuł oferuje nam wybór pomiędzy sześcioma różnymi statkami Colonial Defense Force: szybki Scout jest wyposażony w radar dalekiego zasięgu, nowoczesny Starfighter Type-Y cechuje się najlepszą zwrotnością, Combat Fighter to uniwersalny myśliwiec wyposażony zarówno w podwójne działka plazmowe, jak i zapas rakiet, Heavy Starfighter może pochwalić się dalekim zasięgiem, Light Gunship – poczwórnymi działkami plazmowymi, a Heavy Gunship – ciężkim opancerzeniem.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także