Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack
Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack

Jak pobrać Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack

 • Dzięki Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Command & Conquer: Tiberian Sun PC

Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Oprawa przywodzi na myśl legendę filmów science fiction, Blade Runner (Łowca Androidów), a to za sprawą połączenia pełnego przepychu miasta przyszłości z ponurymi lokacjami pokroju podmiejskich slumsów. Nazwisko Sida Meiera w tytule jest wystarczającą rekomendacją dla wszystkich fanów strategii. Pierwszy z nich – stricte zręcznościowy – pozwala na wykonanie siedmiu misji, w których za każdym razem należy dojechać z jednej stacji do drugiej, zabierając po drodze wagon. Można tu ustawić ilość okrążeń (1-5). Gra jest dosyć charakterystyczna, nie tylko ze względu na słusznej długości tytuł (jeden z najdłuższych akronimów: TBTNBCTPK), ale i również z powodu wykorzystania filmowej licencji (polski tytuł Miasteczko Halloween, premiera 1993) i nazwiska sławnego amerykańskiego reżysera, Tima Burtona, który pracował przy takich produkcjach, jak Sok z Żuka, Batman, Edward Nożycoręki czy Charlie i fabryka czekolady. Rywalizacja wieloosobowa możliwa jest w części wyzwań na podzielonym ekranie, w innych bazuje na zasadach gorącego krzesła. W trakcie zabawy gracze wybierają swojego ulubionego bohatera spośród dwunastu dostępnych członków organizacji Young Justice (Nightwing, Superboy, Miss Martian, Aqualad, Kid Flash, Artemis, Zatanna, Tempest, Beast Boy, Robin, Rocket i Batgirl) oraz dwóch towarzyszących mu kompanów, nad którymi kontrolę sprawują inni uczestnicy zabawy w trybie kooperacji lub komputerowa sztuczna inteligencja w przypadku rozgrywki jednoosobowej. Rozgrywka sprowadza się do przemierzania w pojedynkę (bądź maksymalnie w czteroosobowym zespole) kolejnych lokacji i eliminowania zastępów zróżnicowanych przeciwników za pomocą całkiem szerokiego arsenału broni – od piły mechanicznej i koktajli Mołotowa, poprzez różnej maści pistolety i karabiny, aż po ciężkie działka, granaty, ładunki wybuchowe i wyrzutnie rakiet. Pod przykrywką całego szeregu „mini-gierek” (połączonych ze sobą jedną, logiczną i spójną historią) polegających na rozwiązywaniu różnego typu zadań, młody gracz podnosi i szlifuje swoje umiejętności, takie jak: znajomość zasad ortograficznych, czytanie ze zrozumieniem, rozpoznawanie części mowy, rozwijanie słownictwa, rozpoznawanie synonimów i antonimów, dodawanie i odejmowanie w zakresie 100, a także rozpoznawanie liczb parzystych i nieparzystych oraz wielokrotności liczb.

Pełna lista dostępnych trybów przedstawia się następująco: Grail (musimy zanieść graal w wyznaczone miejsce), Capture The Flag (tryb znany wszystkim fanom multiplayera), Soccer (zabawa w piłkę nożną), Gladiator (należy utrzymać się przy życiu w złotej strefie), Last Man Standing (walka do ostatniego żywego, podzielona na rundy), Team Deathmatch (drużynowe starcia). ColorZ dostępny jest w usłudze WiiWare. Shattered Steel wykorzystuje niegdyś nowatorską i efektywną technologię graficzną, opartą na voxelach – pozwalała ona wówczas na szybkie i wydajne wyświetlanie terenów otwartych o znacznych rozmiarach bez konieczności angażowania zewnętrznych akceleratorów grafiki trójwymiarowej (bardzo podobne rozwiązanie po raz pierwszy ujrzeliśmy w symulatorach firmy NovaLogic: Comanche i Werewolf). Twórcy nie odeszli jednak całkowicie od symulatora lotu, pozwalając na czas bitwy ponownie zasiąść za sterami i wspomóc swoje siły w walce z wrogiem. Wraz z postępem fabuły na naszej drodze stają coraz silniejsi i inteligentniejsi przeciwnicy (w sumie 50 rodzajów), dlatego musimy mocno zastanowić się nad drogą rozwoju naszego pupila, a także wykazać się dużą trzeźwością umysłu – szybko okazuje się to niezbędne, aby móc wychodzić obronną ręką z coraz trudniejszych pojedynków i pomyślnie wykonywać zlecone nam zadania (których to mamy aż 150). Command & Conquer: Tiberian Sun PC hack Gra posiada trzy poziomy trudności. W przeciwieństwie do poprzednich, „pirackich” produkcji firmy Bethesda Softworks, które były utrzymane w stylu Sid Meier's Pirates! (żeglujemy swoim okrętem, prowadzimy morskie batalie plus czasem schodzimy na ląd), gracze mają tutaj do czynienia z rozbudowaną grą akcji/TPP z elementami przygodowymi i role-playing, której fabuła koncentruje się wokół karier dwóch postaci: kapitana Jacka Sparrowa oraz Willa Turnera. W efekcie program należy do tych bardziej przystępnych Harpoonów (jest de facto rozszerzoną i uaktualnioną wersją Harpoon Classic), cechuje się relatywnie umiarkowanym poziomem skomplikowania, lecz nadal oferuje właściwą dla całej serii szczegółowość, realizm i głębię strategiczną.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także