Borderlands: The Pre-Sequel! hack
Borderlands: The Pre-Sequel! hack

Jak pobrać Borderlands: The Pre-Sequel! hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Borderlands: The Pre-Sequel! hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Borderlands: The Pre-Sequel! hack

 • Dzięki Borderlands: The Pre-Sequel! hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Borderlands: The Pre-Sequel! hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Borderlands: The Pre-Sequel! hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Borderlands: The Pre-Sequel! hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Borderlands: The Pre-Sequel!

Borderlands: The Pre-Sequel! hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Zabawę zaczynamy jako ludzki wojownik z bogatym zestawem magicznych przedmiotów. W prowadzeniu działalności nieodzowne jest nie tylko odpowiednie zarządzanie pracownikami, lecz również wykorzystanie rozbudowanego zestawu narzędzi i maszyn — z jednej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by własnoręcznie burzyć ściany przy użyciu młota i podkładać ładunki wybuchowe w newralgicznych punktach przeznaczonego do likwidacji budynku; z drugiej jednak, mamy do dyspozycji dźwigi, buldożery, koparki, ładowarki, a także walce drogowe i samochody ciężarowe. Oprócz wspomnianych wyżej milionerów, w Disney’s DuckTales: The Quest for Gold pojawiają się również Dyzio, Hyzio i Zyzio, czyli trójka niesfornych siostrzeńców Donalda, Śmigacz McKwak – kiepski, ale za to nigdy nie poddający się pilot Sknerusa oraz Diodak – genialny wynalazca, który tutaj skupia się na ciągłym naprawianiu uszkadzanego dwupłatowca. Rozszerzenie pozwala więc na osiągnięcie sto dziesiątego poziomu doświadczenia, a także na podbicie sześciu stref, wśród których pojawiają się zarówno znane lokacje, jak i zupełnie nowe miejsca, na czele z Gorowyn. Fundamentem rozgrywki jest eksploracja rozległego, otwartego świata (na który składa się zarówno pustynia, jak i ruiny starożytnych budowli czy choćby las i malownicza dolina) oraz walka z szesnastoma tytułowymi Kolosami. Borderlands: The Pre-Sequel! hack Każdy z bohaterów różni się nie tylko wyglądem i podstawowymi atrybutami psycho-fizycznymi, ale także dostępnym uzbrojeniem oraz preferowanym stylem walki. Gracz bierze tu bowiem udział w dwóch zupełnie nowych kampaniach, rozgrywających się w czasach wojny koreańskiej: północnokoreańskiej (rozgrywającej się w okresie 25 czerwca – 20 sierpnia 1950 roku) oraz amerykańskiej (15 września – 8 października 1950 roku). 3 to klasyczna gra przygodowa z gatunku visual novel, w której wcielamy się we właściciela niewielkiej cukierni. Borderlands: The Pre-Sequel! hack Główny bohater gry mieszka na spokojnej i niewielkiej wyspie o nazwie Zinkenstill.

Deweloperzy współpracowali blisko z Aleksem Hirschem, pomysłodawcą i reżyserem kreskówki, który na potrzeby gry przygotował całkowicie oryginalny scenariusz. Pod względem mechaniki mamy do czynienia z przygodówką point-and-click, w której całkowicie zrezygnowano z jakichkolwiek sekwencji zręcznościowych i wszelkich tanich „straszaków” na rzecz sugestywnego klimatu i powracających motywów, charakterystycznych dla twórczości Lovecrafta (jak księga Necronomicon, eksploracja ponurych cmentarzy i odkrywanie mrocznych tajemnic z przeszłości). Realizm pola walki nie podlega tutaj dyskusji – autorzy postarali się w możliwie najwierniejszy sposób odwzorować charakter współczesnych starć, ze szczególnym uwzględnieniem dostępnych środków bojowych, ukształtowania terenu (z położeniem dużego nacisku na pole widzenia żołnierzy i wykorzystanie wszelkiego rodzaju budynków i fortyfikacji) oraz psychiki żołnierzy (z czego zresztą Close Combat słynie od lat). Grafika w Imagine Movie Star jest dosyć prosta, ale bardzo kolorowa, na plus można zaliczyć możliwość dostosowania wyglądu (figurę, kolor skóry, oczu, włosów, fryzurę) prowadzonej postaci do naszych potrzeb. Historia przedstawiona w grze opowiada o kolejnym niecnym planie ujarzmienia świata przez szalonego doktora Cortexa (nota bene - pokonanego przez Crasha już trzykrotnie jeszcze za czasów świetności serii na PSone): wezwał on starożytnego boga-maskę Uka Uka, który pozwolił mu opanować moc czterech masek reprezentujących żywioły i zdolnych wywoływać lawiny, tornada, fale tsunami oraz potężne wyładowania elektrostatyczne. Założenia rozgrywki są proste: w swoich turach gracze dobierają z talii kolejne karty, starając się osiągnąć jak najwyższy wynik punktowy. Na pojedynczego gracza zaś czeka tutaj pięć trybów rozgrywki: „Practice” (trening, gracz może przygotować się do poważnej rozgrywki), „Time Trial” (jazda na czas, do mety należy dotrzeć odpowiednio szybko), „Single Race” (pojedynczy wyścig, gracz może sprawdzić, jak radzi sobie na konkretnej trasie), „Championship” (mistrzostwa, szereg różnych wyścigów, które kończą się przyznaniem odpowiedniego pucharu) oraz „Career” (kariera, prowadzony przez gracza kierowca kolejno bierze udział w różnych mistrzostwach).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także