BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack
BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack

Jak pobrać BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack

 • Dzięki BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do BlazBlue: Chrono Phantasma Extend

BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Deweloperzy oddali do dyspozycji kilka różnych trybów zabawy, w tym Capture the Asteroid (wariacja na temat Capture the flag), Capture the Ore (wydobywanie i transportowanie rudy), Anarchy (tradycyjne starcia z przeciwnikami) czy też Deathmatch Destruction (walka z dronami). Później będzie „Market Garden”, czyli rozgrywająca się na terenie Holandii największa operacja z udziałem wojsk powietrznodesantowych, której celem było rozdzielenie wojsk niemieckich i obejście od północy niemieckich umocnień obronnych zwanych linią Zygfryda. Przykładowo, zebrane przedmioty można poddać analizie, próbować skojarzyć znaleziska z wcześniejszymi wydarzeniami czy też poprosić o komentarz pracowników policyjnego laboratorium. BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack Na początku rozgrywki należy wybrać logo założonego przedsiębiorstwa (pięć rodzajów), lokalizację rynkowej działalności (Nowy Jork, Miami, Chicago, Los Angeles lub Seattle), a także styl, w jakim wybrane kawiarnie (w tym te pierwsza) zostaną zaprojektowane (od szybkiego punktu sprzedaży kawy na lotnisku, przez jaki dziennie przewijają się do tłumy ludzi do ekskluzywnego lokalu z bogatym wyposażeniem w centrum miasta). Po zakończeniu tej fazy przygotowań, gracz posiadający inicjatywę może zdecydować się na przeprowadzenie ataku. BlazBlue: Chrono Phantasma Extend hack W tym pierwszym gracz musi zdobyć jak najwięcej punktów, przyznawanych za likwidowanie nieumarłych czy zbieranie przedmiotów, zaś w tym drugim rozgrywka toczy się do momentu, w którym osoba siedząca przed monitorem komputera uzna, że bohater może zaraz umrzeć (zmagania są przerywane po naciśnięciu odpowiedniego klawisza; jeśli grający spóźni się z decyzją i prowadzona postać zginie, to osiągnięty rezultat punktowy zostanie wyzerowany). niemieckiemu archeologowi, znajdującej się w niebezpieczeństwie aktorce z Bollywood, kierujemy największym znanym ludzkości statkiem powietrznym, staramy się sprawić, iż szkocki kilt stanie się najpopularniejszym ubiorem na świecie, przekradamy się za plecami samurajów czy próbujemy unikać pułapek zastawianych przez syna inspektora Fixa.

Powołana w 2006 roku ekipa składa się w głównej mierze z weteranów branży, mających za sobą pracę w legendarnym studiu Clover, i znana jest przede wszystkim z dwóch części bestsellerowego slashera Bayonetta oraz Metal Gear Rising: Revengeance – czyli spin-offowej odsłony kultowej skradanki autorstwa Hideo Kojimy. Dopełnieniem tego wszystkiego są nie tylko różne typy amunicji dla wyżej wspomnianej giwery (zróżnicowane pod kątem dodatkowych efektów w postaci rażenia prądem, zamrażania i podpalania celu), lecz również odblokowywane ulepszenia – od zwiększonej szybkostrzelności karabinu, przez bonusowe punkty życia, aż po dodatkowy pancerz. Kolejna produkcja również podejmuje morską tematykę, gdyż podczas rozgrywki wcielamy się w oficera straży przybrzeżnej Finna Asdaira, który musi stawić czoła serii niebezpiecznych zadań wraz ze swoimi przyjaciółmi z drużyny - inżynierem Fatimą Morgane, głównym śledczym Colmanem Bauersem i specjalistą medycyny sądowej Larrym La Bouche. W trakcie badań dochodzi do katastrofy, w wyniku której większość znajdującej się na statku ekipy ponosi dotkliwe obrażenia. Na szczęście wartość wskaźnika symbolizującego zainteresowanie stróżów prawa można zmniejszyć, zacierając po sobie ślady – pomocne okazuje się zarówno pozbywanie się numerów seryjnych ze skradzionych fantów czy nawet rozkładanie przywłaszczonych sobie samochodów na części pierwsze, jak i wyłączanie nadajników GPS oraz rozłączanie połączenia z Internetem w skradzionych telefonach, tabletach i komputerach. Wypadający z zabitych wrogów losowy sprzęt, system cech i statystyk oraz możliwość ustalenia umiejętności pod własne preferencje, a także dobrania sprzętu pasującego do indywidualnego stylu rozgrywki nadają grze mocnej nuty RPG. Dzięki temu program umożliwia np. PLUSY:. Poza tym produkcja może się pochwalić zaawansowaną symulacją świata przedstawionego – mowa nie tylko o dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych i ekosystemie sprawiającym wrażenie żywego (wyspę zamieszkują dzikie zwierzęta), lecz także o krwi pozostającej na elementach otoczenia, pożarach rozprzestrzeniających się w czasie rzeczywistym, a także pozostawianych przez nas łuskach, opróżnionych apteczkach czy wreszcie śladach, których widoczność zależy od rodzaju podłoża.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także