Artifact hack
Artifact hack

Jak pobrać Artifact hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Artifact hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Artifact hack

 • Dzięki Artifact hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Artifact hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Artifact hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Artifact hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Artifact

Artifact hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Oprócz kilku dodatkowych (używanie liny do dostania się do trudniej położonych lokacji, wodzenie wzrokiem za interesującym przedmiotem lub miejscem, walka wręcz aktywująca się przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem, możliwość odebrania wrogiej broni i wiele innych) lub znacznie poprawionych ruchów (skradanie, turlanie się), mamy okazję pobawić się różnymi gadżetami ułatwiającymi nam rozgrywkę (wspomniana lina, latarka używana w ciemnych pomieszczeniach bądź specjalne okulary na podczerwień). Wzorem klasycznych produkcji MMORPG na graczy czeka cała masa mniej lub bardziej absurdalnych zadań, podczas których eksplorują oryginalne uniwersum, pełne średniowiecznych wiosek i zamków, oraz rozmawiają z napotkanymi postaciami, wśród których znajdują się także typowe dla gatunku elfy czy krasnoludy. – Fred, Dafne, Welma, Kudłaty i przyjacielski pies Scooby! Wcielając się w dwóch ostatnich wędrujemy po sześciu lokacjach (Hambridge University, Milton Bros Movie Studio, Wild West Theme Park, Deep South Bayou, Eerie Island oraz Sherman Tech Headquarters) podzielonych na cztery poziomy każda, w poszukiwaniu śladów oraz Księgi Zagłady, która jest w stanie przywrócić właściwy porządek świata. Poza tym Street Fighter V: Arcade Edition na platformie PS4 i PC zawiera nowe V-Triggers (gwarantują nam one rozmaite premie przyznawane w zamian za energię V-Gauge, którą otrzymujemy, kiedy kontrolowana przez nas postać jest atakowana), a także dwa dodatkowe warianty rozgrywki, czyli Arcade Mode inspirowany klasycznymi grami spod szyldu Street Fighter oraz Extra Battle, w którym walczymy o ekskluzywne kostiumy w specjalnych wyzwaniach. zręcznościowej serii sportowej poświęconej bejsbolowi. Crash Nitro Kart obsługuje maksymalnie czterech graczy, niezależnie od konsoli, na której gra została uruchomiona. Poszczególne misje nie odbiegają znacząco od potyczek w trybie wieloosobowym, stanowiącym główną atrakcję gry i pozwalającym na wspólną zabawę 64 osobom w różnych wariantach – zarówno klasycznych w stylu Podboju i Dominacji, jak i bardziej nietypowych w rodzaju Gołębi Wojennych czy Operacji.

W trakcie zadań przemierzamy szereg zróżnicowanych lokacji, unikając napromieniowania i walcząc z różnymi typami mechanicznych przeciwników. Każdy z marines posiada swój profil psychologiczny, inaczej też reaguje na określone sytuacje, co gwarantuje, że nieraz będziemy świadkami czynów bohaterskich, a także załamania się, czy nawet dezercji. Choć w trakcie zabawy mamy pełną dowolność w kwestii tego, gdzie udamy się w danym momencie, bohater każdego dnia dysponuje ograniczoną ilością czasu, który może przeznaczyć na odwiedzanie i plądrowanie kolejnych miejsc (co często wymaga utorowania drogi, na przykład poprzez naprawę uszkodzonego mostu) bądź fortyfikowanie swojego domu, by przygotować go na następną noc. Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki – oprócz klasycznego Team Deathmatch, do naszej dyspozycji oddano Demolition (zadaniem gracza jest eliminacja wszystkich oponentów albo – w zależności od obranej strony konfliktu – obrona lub zniszczenie konkretnego obiektu na mapie), Assassination (gdzie naszym nadrzędnym zadaniem jest unicestwienie wybranego celu, aczkolwiek zwycięstwo można również osiągnąć, zabijając wszystkich adwersarzy) oraz Battle Match (polegające na zrównaniu z ziemią bazy przeciwnika). Można wdać się w otwarty konflikt z otaczającymi nasz cel strażnikami, jednak najwyżej punktowane są tu znacznie bardziej subtelne metody działania, takie jak przedostanie się na miejsce akcji w przebraniu, przeprowadzanie ataków snajperskich, przekradanie się między strażnikami z pistoletem z tłumikiem i garotą, pozorowanie wypadków, stosowanie trucizn itd. Doceniono jakość jej scenariusza oraz to, w jaki sposób emocjonalnie angażowała odbiorców, zrzucając na ich barki podejmowanie istotnych decyzji, wpływających często na życie poszczególnych postaci. Oprawa gry, interfejs użytkownika, a także sama mechanika rozgrywki nie uległy w zasadzie żadnym zmianom, a my mamy do czynienia z rasową turową strategią, w której prowadzimy swe armie od zwycięstwa do zwycięstwa w taktycznych bitwach, które w zależności od wybranej kampanii toczą się w wiernie odtworzonych miejscach historycznych, bądź na generowanych proceduralnie mapach fikcyjnych.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także