American Truck Simulator PC hack
American Truck Simulator PC hack

Jak pobrać American Truck Simulator PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia American Truck Simulator PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości American Truck Simulator PC hack

 • Dzięki American Truck Simulator PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie American Truck Simulator PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia American Truck Simulator PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu American Truck Simulator PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do American Truck Simulator PC

American Truck Simulator PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Gra pozwala przełączać się między czterema stylami walki, a w ich ramach korzystać z bogatego arsenału broni białej lub też polegać na sile pięści. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane specjalizacje: Dark Lords to mroczni rycerze, którzy poświęcili część swojego człowieczeństwa w zamian za wielką moc; Whisperers to doskonali zwiadowcy wyposażeni w broń dystansową i zdolność władania siłami natury, co pozwala im na cichą eliminację niemal dowolnego celu; Bladers są brutalnymi wojownikami czerpiącymi siłę z niekończącej się furii; War Mages z kolei to twórcy niebywale potężnych zaklęć bitewnych, zdolni do siania chaosu w szeregach przeciwnika przy pomocy magii żywiołów. Kessen 2 to gra, w której możemy obserwować bitwę nie tylko z widoku z góry, ale także jakbyśmy sami brali udział w bitwie jako żołnierz – od środka! Nowa technologia pozwoliła na ukazanie aż do 500 osób podczas takiego starcia! Tym razem pola bitwy są 2,3 razy większe i będziemy mieli możliwość zdobywania budowli czy okrętów w porcie! Czekają także nowe rodzaje wojsk, jak np. Akcja Final Fantasy V toczy się na terenie trzech fantastycznych krain, które przez lata rozwijały się w dobrobycie dzięki mocy czterech magicznych kryształów: wiatru, wody, ognia i ziemi. Co ważne, kolonie wszystkich graczy znajdują się na jednej „egzoplanecie”, w związku z czym z biegiem czasu nieunikniony jest zarówno konflikt o ograniczone zasoby naturalne (mamy możliwość wytwarzania broni i budowania sił zbrojnych) oraz wpływy polityczne, jak i współpraca, dzięki której niewielkie społeczności mają szansę stać się czymś znacznie większym. A to właśnie nie skrępowana żadnymi zasadami (no, może nieco tylko prawem grawitacji) jazda po ośnieżonych stokach (64 kilometry kwadratowe gór Alaski) i wykonywanie całej masy karkołomnych ewolucji jest kwintesencją rozgrywki w Stoked Rider: Alaska Alien. W czasie swojej podróży nie unikniemy także kontaktów z innymi frakcjami, a nawet obcymi rasami. Te dzielą się na tryb Jednej Broni (każdy z graczy zaczyna z jedną, losowo przydzieloną mu bronią, której nie da się zmienić w trakcie rundy), tryb polegający na Upuszczaniu Serduszek po otrzymaniu obrażeń, którymi mogą podleczyć się przeciwnicy, Tryb Czachy – ten, kto zdobędzie czaszkę i nie da jej sobie odebrać przez określony czas, będzie zadawał obrażenia pozostałym, oraz Tryb Łowców, gdzie każdy z graczy zaczyna z dzidą, którą po każdym rzucie trzeba podnieść z ziemi.

Wraz z przemierzaniem kolejnych obszarów szybko zdaje sobie jednak sprawę, iż poradzenie sobie z tym zadaniem nie będzie proste, a tajemnice tego zagadkowego systemu pomieszczeń mogą zostać rozwikłane jedynie przy wykorzystaniu dostępu do przebogatej bazy danych, zapisanej w pamięci lokalnych systemów informatycznych. Za jej powstanie odpowiada japońskie studio Acquire, które prócz szalonych pomysłów przyzwyczaiło nas również do dosyć oryginalnych tytułów swych gier: Holy Invasion of Privacy, Badman! czy What Did I Do To Deserve This, My Lord? Tym razem twórcy obiecują: żadnych bohaterów ani żadnych zagadek logicznych więcej!. American Truck Simulator PC hack Poza tym biorąc udział w specjalnych posiedzeniach, głosując nad rezolucjami czy wykorzystując sojusznicze przysługi, zdobywamy punkty pozwalające na osiągnięcie Zwycięstwa Dyplomatycznego. Gra jest w dużym stopniu nieliniowa, a podczas wędrówki możemy odwiedzić blisko 150 miejsc, rozsianych po całym świecie, nie zapominając jednak o upływającym czasie i ilości dni pozostałych do upłynięcia terminu zakładu. Lista dostępnych samochodów obejmuje między innymi takie maszyny jak Audi S5, Audi RS6, Audi TT-S, Dodge Charger SRT8, Dodge Viper SRT-10, Gumpert Apollo Sport, Pagani Zonda C12S, Pagani Zonda Cinque, Pagani Zonda F, Pagani Zonda Roadster, McLaren MP4-12C, Spyker C8 Aileron Coupe, Spyker C12 Zagato, Spyker Pekin to Paris (SUV), Saleen S5S Raptor, Saleen S7 Twin Turbo, Mercedes SLR 722 S McLaren Roadster, Mercedes SLR Z199, Audi Q7, Hummer H3, Mercedes ML, Range Rover czy Volkswagen Touraeg. To w jaki sposób rozpocznie się przygoda znajduje swoje odzwierciedlenie w dalszych etapach rozgrywki, złożonych z eksploracji krainy fantasy, rozmów z napotkanymi osobami i walk przy użyciu tradycyjnej broni białej oraz magii. Oprócz tego, w grze zaimplementowano system skradania, umożliwiający herosowi przemykanie za plecami przeciwników, co tyczy się to zarówno niesympatyzujących z nim NPC, jak i wiecznie czujnych maszyn.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także