60 Parsecs! PC hack
60 Parsecs! PC hack

Jak pobrać 60 Parsecs! PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia 60 Parsecs! PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości 60 Parsecs! PC hack

 • Dzięki 60 Parsecs! PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie 60 Parsecs! PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia 60 Parsecs! PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu 60 Parsecs! PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do 60 Parsecs! PC

60 Parsecs! PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Każda z powyższych stron konfliktu znacznie różni się między sobą jednostkami, stylem i taktyką walki, wyglądem, sposobem konstrukcji budynków oraz pozyskiwaniem surowców (przykładowo meksykanie hodują stada bydła, oba plemiona indiańskie prowadzą koczowniczy tryb życia i polują na bizony, górnicy wymieniają destylowaną whisky za żywność, a amerykanie uprawiają ziemię). Bardzo nowatorsko wygląda także dostępny arsenał – zamiast standardowego rynsztunku, w stylu kierowanych rakiet czy działek wielolufowych, korzystamy ze skomplikowanych i nowoczesnych urządzeń, za pomocą których mamy możliwość wytwarzania konkretnych zjawisk fizycznych, a nawet bezpośredniego manipulowania prawami fizyki! Takie rozwiązanie daje graczowi pole do popisu, tym bardziej że każda z dostępnych broni ma wiele (często ukrytych lub zależnych od trasy) zastosowań, więc rozpracowanie sprzętu wymaga trochę czasu. Zestrzelenie wroga opiera się na sprawdzonej metodzie, polegającej na udanym manewrze, ustawieniu się w zasięgu strzału, odczekaniu aż system naprowadzania zlokalizuje cel i odpaleniu rakiety. Warto zaznaczyć, że na Zachodzie mahjong kojarzony jest głównie z prostymi komputerowymi tytułami logicznymi trenującymi spostrzegawczość, które mają niewiele wspólnego z autentycznym kształtem tej ponad tysiącletniej gry, która w oryginalnej formie przypomina pokera. 60 Parsecs! PC hack Twórcy postanowili zachować część charakterystycznych elementów jedynki, czyli rozbudowaną fabułę, systemy urozmaicające zabawę, silne wsparcie dla rozgrywki PvP (gracz kontra gracz), aczkolwiek zrezygnowali z uniwersum składającego się praktycznie w całości z instancji na rzecz w pełni stałego i dostępnego dla wszystkich świata. Niezmordowany Silencer, przemierzający bezkresną otchłań wszechświata w kapsule ratunkowej, zostaje przechwycony przez członków tej samej korporacji, którą - wydawałoby się, na dobre uśmiercił w pierwszej części gry - i w tym samym momencie następuje rzeź. 60 Parsecs! PC hack W wyniku tego zabiegu, statyczne lokacje pierwowzoru wzbogacone zostały animacjami ruchu, które znacznie bardziej odpowiadały współczesnym standardom gier wideo.

Co pewien czas gracz musi wybrać między kilkoma alternatywnymi akcjami lub wypowiedziami, a podjęte w ten sposób decyzje w drastyczny sposób wpływają na dalszy rozwój kampanii, ostatecznie kierując ją na jedną z kilku alternatywnych ścieżek, a następnie kształtując zakończenie tej ścieżki. Grę opracował Daniel Wright, który otwarcie przyznaje, że główną inspiracją był dla niego cykl Dark Souls. Użytkownik wybiera spośród dziesiątki znanych bohaterów (między innymi: urocza księżniczka Fiona, nieokiełznany Kot w butach, roztrzepany Osiołek oraz wiecznie przestraszony Piernikowy ludzik) czteroosobową ekipę, wraz z którą wyrusza w pełną przygód wyprawę. W przeciwieństwie do wcześniejszych produkcji studia Choice Provisions, w których towarzyszyła nam dość oldskulowa i mocno rozpikselowana grafika, w wydanym na platformie PC, XONE i PS4 Laserlife mamy do czynienia z zupełnie inną, futurystyczną oprawą graficzną, pełną abstrakcyjnych scenerii, kolorowych fraktali oraz nowoczesnych efektów specjalnych. W związku z powyższym przygotowują się do powrotu do domu na pokładzie statku The Martian Princess, który przybył z Ziemi po trwającej dziesięć lat podróży. A mamy co oglądać - twórcy przygotowali ponad 300 rodzajów budynków. Zdecydowana większość zlecanych misji związana jest z główną specjalizacją prowadzonej firmy, wymuszając konieczność budowania nowych dróg, poszerzania tych już istniejących czy dokonywania napraw nawierzchni, zniszczonej w wyniku intensywnej eksploatacji lub niekorzystnych warunków pogodowych. W alternatywnym wszechświecie zła Konfederacja nęka atakami wolne planety. Dzięki tej zdolności postać może pokonywać groźnych wrogów, wystrzeliwać siebie w powietrze, niszczyć blokujące dalszą drogę przeszkody oraz rozwiązywać rozmaite logiczne zagadki. Rozszerzenie wzbogaca podstawową wersję gry o dziewiętnaście premierowych misji, rozgrywających się w różnych, mitycznych światach (Midgard, Atlantyda), wykorzystujących opowieści znane z literatury (Julius Verne), czy nawiązujących do innych gier komputerowych firmy MicroProse (Master of Magic, Master of Orion, X-Com).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także